عینک هوشمند تاشو، هدف جدید سامسونگ

امسال سامسونگ برای اولین بار از تلفن هوشمند تاشونده با نام گلگسی فولد  رونمایی کرد، اما با وجود اینکه هنوز شاهد عرضه این دستگاه نیستیم، گزارش‌هایی مبنی بر سرمایه‌گذاری این شرکت کره‌ای برروی گوشی‌های متفاوت تاشو وجود دارد.

سایت Patenly Apple فاش ساخت که سامسونگ بر روی یک عینک هوشمند تاشو کار میکند.این سایت با دسترسی به اسناد ثبت اختراع این عینک هوشمند از سایت اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات‌متحده آمریکا (USPTO)،  نمودار  و دستورالعمل‌های آن را منتشر کرد که نکاتی در مورد خروجی احتمالی آن به دست می‌دهد.

در عکس ما می‌توانیم ببینم که این عینک طرحی مانند عینک‌های عادی دارد. قاب‌ها ضخیم و عدسی‌هایی که در زمان باز شدن عینک به‌صورت خودکار فعال می‌شود، دارای یک نورافکن کوچک که اطلاعاتی را بر روی شیشه می‌اندازد، هستند. سند ثبت اختراع از پردازشگر ARM به‌عنوان یکی از مهم‌ترین تراشه‌های استفاده‌شده در عینک سامسونگ یاد کرده است.

دلیل اصلی ملقب کردن این عینک‌ها به تاشو، قابلیت تا شدن عدسی های آن است. البته ممکن است تا زمان ساخت و انتشار آن، طرح و ویژگی‌های عینک دستخوش تغییر شود.

یادمان باشد که در سند ثبت اختراع شرکت فقط توضیحاتی مبنی بر چگونگی اجرای این فناوری بود و از آنجایی که در حال حاضر تمرکز سامسونگ بر روی کار بر گلگسی فولد است احتمالاً زمان زیادی تا معرفی عینک‌های تاشونده یا فولد باقی‌مانده است.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید