استارت آپ iBlazr یک فلش افزودنی برای موبایل شما

استارت آپ iBlazr یک فلش افزودنی برای موبایل شما

حتما شما هم با پروژه های استارت آپ آشنایی دارید.استارت آپ انجمن ها و سایت هایی هستند که افراد خلاق ایده های خود را به آن ها معرفی می کنند و مزایا و ویژگی های ایده خود را در ان مطرح می کنند و دسته ی دیگر افراد در این کروه ها که سرمایه گذاران هستند بر روی ایده آن ها سرمایه گذاری می کنند تا ایده آن دسته از افراد به مرحله سوددهی و تولید انبوه برسد.

هرروزه شاهد پروژه های جالبی در استارت آپ های در سراسر جهان هستیم. هم اکنون شرکت ها تلاش می کنند که کیفیت عکاسی دوربین های اسمارت فون های خود در نور کم و تاریک را بهبود بخشند ولی هیچکدام نمی توانند کمک کنند که صورت ها و سایر اجسام در تاریکی بدرخشند و به صورت روشن در تصاویر ثبت شوند جز فلش دوربین. در اغلب گوشی های هوشمند فلش های فوی موجود نیست و فلش دوربینتان در اکثر مواقع جز چراغ قوه نمی تواند وظیفه ی دیگری داشته باشد.

99

این استارت آپ که iBlazr نام دارد یک وسیله جانبی می باشد، یک فلش همراه 4 لامپ LED می باشد که از طریق پورت 3.5 میلیمتری صوتی به گوشی شما متصل شده است و می تواند نور مناسبی را برای عکاسی و سوژه های شما تامین کند. این فلش دارای یک باطری داخلی 200 میلی آمپری می باشد که می تواند شما را برای ثبت 1000 عکس و یا 40 دقیقه فیلمبرداری و یا 3 ساعت فیلم برداری در حالت کم مصرف یاری کند و پس از اتمام باطری می توانید از طریق شارژر استاندارد Micro USB شارژ کنید تا جهت استفاده ی مجدد قابل استفاده شود

این قطعه توسط نرم افزار خاصی که برای سیستم عامل های iOS و  Android کار می کند و تاکنون بر روی iPhone،iPod Touch و گوشی های Galaxy S 3 و S4 و HTC One X تست شده است.

 

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نصب فلش پلیر روی کیت کت

در سال قبل شرکت ادوبی اعلام کرد که