افزایش سرعت GPU ایکس باکس وان

افزایش سرعت GPU ایکس باکس وان

- دراخبار تکنولوژی
39
۱
افزایش سرعت GPU ایکس باکس وان

چندی پیش با خبر شدیم که مایکروسافت دوباره دست به تغییری در کنسول نسل هشتمی خود زده است اما اینبار تغییر صورت گرفته مربوط به جنبه نرم افزاری نیست. همانطور که می دانید ایکس باکس وان از رقیب ژاپنی و دیرینه خود ضعیف تر است و شاید همین موضوع دلیل این تغییر باشد.کلاک پردازنده گرافیکی ایکس باکس وان 800 مگاهرتز بود که اکنون مایکروسافت تصمیم گرفته است این مقدار را به 853 مگاهرتز افزایش دهد که باعث افزایش 6.5 درصدی سرعت کنسول می شود ولی باز هم از PS4 کم تر است.

افزایش سرعت GPU ایکس باکس وان

البته ارقام روی کاغذ شاید در اینکه کدام کنسول قوی تر است چندان مهم نباشد. همانطور که می دانید PS3 نیز از Xbox 360 قوی تر بود. طبق ادعای منبع با اینکه PS3 از Xbox 360 قوی تر بود ولی ما تفاوت چندانی در بازی ها ندیدیم که بنده به شخصه با این مورد مخالفم چون شاید در بازی های مالتی پلتفرم چنین بوده باشد ولی همه می دانیم که ایکس باکس 360 هرگز نمی تواند بازی هایی همانند Uncharted، Gran Turismo، The Last of US و… را اجرا کند.

به هر حال افزایش قدرت سخت افزاری ایکس باکس وان نه تنها برای طرفداران این کنسول خوشایند می باشد بلکه ممکن است برای طرفداران کنسول سونی نیز همین وضعیت را داشته باشد. از کجا معلوم که سونی نیز به چنین کاری دست نزند؟؟

0

1 نظر

  1. خیلی تابلوئه که ماکرو کم آورده , حرکتشون خیلی 3 بود .
    در کل سونی هرچی باشه تو زمینه گیم چنتا پیرن بیشتر پاره کرده .
    در کل x1 خیلی زیره :-P

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سریع ترین مموری کارت دنیا

شرکت SanDisk اولین مموری کارت CFast 2 دنیا