عنوان GTA V رکورد فروش 1 میلیارد دلاری را در 3 روز شکست

عنوان GTA V رکورد فروش 1 میلیارد دلاری را در 3 روز شکست

یکی از بزرگ ترین بازی های تاریخ در عرصه رسانه گیم عنوان محبوب سرقت بزرگ یا GTA V است . شرکت سازنده این عنوان بزرگ ، راکستار گیم ، سود بسیاری از این بازی در سه روز داشته است.

شرکت ناشر راکستار گیم یعنی کمپانی بزرگ Take-Two در بیانیه ای در روز سوم انتشار عنوان بزرگ GTA V این بازی را تحسین کرد و افزود :

فروش این بازی شگفت آور بوده است ! این بازی میتواند خاطره انگیز ترین و پر جنجال ترین بازی تاریخ باشد. فروشی که این بازی داشته است تمام شرکت TAKE-TWO را متحول کرده است. فروشی بالغ بر 1 میلیون و 100 دلار !

این رکورد جهانی چندی قبل از انتشار بازی gta v به دست عنوان منحصر به فرد Call OF Duty : Black ops بود اما انتظار برای این عنوان و به علاوه تبلیغات گسترده که روی در و دیوار منهتن ، واشنگتن ، لس آنجلس و دیگر شهر های ایالات متحده آمریکا باعث فروش میلیونی این عنوان بوده است . این عنوان آنقدر در مغز و فکر گیمر ها فرو رفته است که آنها اخبار مربوط به xbox one و ps4 را کنار گذاشته و به xbox360 و ps3 خود اتکا دارند!

Strauss Zeinick رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت Take-Two در بیانیه ای اعلام کرد :

عنوان GTA V یک پدیده ی فرهنگی است و میتواند روی اخلاق یک جامعه تاثیر بگذارد و همه چیز را در سرگرمی تعاملی به دست میاورد و شرکت Take-Two فرمان بردار انتقاد های طرفداران این عنوان بزرگ است.

این عنوان بزرگ در 17 سپتامبر سال 2013 برای دو پلتفرم PS3 , XBOX360 منتشر شده است.

1+

3 نظر

 1. اقا یک میلیون دلار چیه ؟!
  یک میلیارد درستشه!!

  0

 2. فک کنم یه اشتباهی صورت گرفته چون GTA V رکورد فروش 1 میلیاردی رو در 3 روز شکست … لطفا اصلاح کنید .. این خبر هم از سایت گیم اسپات هست بنابراین مو لای درزش نمیره

  0

 3. سیدمحمدرضا قدمگاهی

  با عرض معذرت و تشکر از همکاری بی دریغ کاربران تک فارس ، اصلاح شد!

  0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین