نمایشگر لمسی Samsung Galaxy S4 در حد iPhone 5s نیست

نمایشگر لمسی Samsung Galaxy S4 در حد iPhone 5s نیست

اینطور که معلوم است تا به الان آنالیز گر ها صفحه لمسی آیفون ۵s را ب Galaxy s4 ترجیح داده اند . پس می توان نتیجه گرفت که سامسونگ با تکنولوژی قدیمی آمده است.

با انتشار این خبر از سوی آنالیز گر ها، بسیاری از طرفداران سامسونگ ناامید شدند . همانطور که میدانید ، دقت لمسی آیفون ۵s تقریبا ۲ برابر سری قبل خود است . آیفون ۵s میتواند به خوبی بر حریف خود غلبه کند اما باید به یاد داشت که سامسونگ هم برای گوشی محبوب خود S Pen را دارا است و متاسفانه آیفون از این ویژگی محروم است. نمایشگر آیفون گرچه کوچک است اما خوش دست تر از حریف کره ای خود است.وزن آیفون هم کار دست خودش داده است و بیش از حد سبک است و این باعث میشود جسمی گران قیمت را در دستتان حس نکنید!.

0

3 نظر

 1. سلام خسته نباشید

  تا اونجا که ما در جریان هستیم سامسونگ هنوز گالکسی ۵ رو نزده.. آخرین پرچم دار سامسونگ Samsung Galaxy S4 اون وقت شما چطور گوشی که هنوز نیومده و تولید نشده امدین با iPhone 5s مقایسه کردین/؟؟؟؟؟؟ ?:-)

  0
  1. میلاد اعتماد

   خیلی ممنون از حسن توجه شمادوست عزیز – اشتباه چاپی است – اصلاح شد .

   0
 2. طرف اومده apple 5s زده تو این گیرودار تکنولوزی هنوز صفحه ی گوشیش full hd نیست اونوقت به طرفدارای افراطیش میگی میگن همینشم از همه گوشیا صفحه اش بهتره درحال حاضر صفحه ی ۵s رو ندیدم پس نظر نمیدم ولی apple 5 داداشم داره خودم samsung s4 دارم صفحه هاشونو مقایسه میکنم انگار پرایدو با بنز مقایسه کنی انقدر ۵ ضعیفه همین انقدر که گفتم

  0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال ۲۰۱۵ بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین