تست باطری iPhone 5C

تست باطری iPhone 5C

سایت Gsmarena تست باطری گوشی هوشمند رنگا رنگ اپل را منتشر کرده است. در ادامه مطلب می توانید نتایج آن را مشاهده کنید.

اولین تست مربوط به زمان مکالمه 3G این گوشی می باشد که در این تست مشخص شده که iPhone 5C از برادرش که جایگزینش شد یعنی iPhone 5 نتیجه ای خیلی بهتر کسب کرده است و موفق به ثبت رکورد 10 ساعت 18 دقیقه شد که دو ساعت و نیم بیشتر از iPhone 5 اصلی می باشد.

اگر با تلفن همراه زیاد به اینترنت متصل می شوید باید بدانید که iPhone 5C رفیقی نیست که شما را در میانه ی راه تنها بگذارد. این گوشی قبل از اینکه باطریش کاملاً خالی شود 9 ساعت و 5 دقیقه با شما خواهد بود. هرچند که iPhone 5 اصلی در این تست 50 دقیقه بیشتر دوام آورده بود.

در قسمت آخر که مربوط به پخش ویدیو می شود هم این گوشی توانست به مدت 7 ساعت و 41 دقیقه قبل از اینکه باطریش به 10 در صد آخر برسد به صورت مداوم ویدیو پخش کند. جالب است بدانید که iPhone 5 توانسته بود در همین تست 2 ساعت و نیم بیشتر دوام بیاورد. با توجه به اینکه صفحه ی نمایش و پردازنده ی iPhone 5C دقیقاً همانسیت که در iPhone 5 اصلی بکار رفته بود مطمئناً این بازده کمتر به iOS 7 مربوط می شود.

در نهایت باید بگوییم که مدت زمان کلی کارکرد iPhone 5C از iPhone 5 به لطف وجود باطری بزرگتر کمی بیشتر است. و اگر در طی یک روز به مدت یک ساعت از اینترنت استفاده کنید، یک ساعت به پخش ویدیو مشغول شوید و یک ساعت دیگر هم با آن صحبت کنید می توانید به مدت 52 ساعت قبل از خالی شدن باطری گوشی از آن استفاده نمایید.

0

1 نظر

  1. پوریا رضایی

    لطفا قدرت باتری 5s هم با این دوتا مقایسه کنید !
    با تشکر از پست مفیدتون !

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل جایگاه برند کوکا کولا را گرفت

امروز لیست با ارزشترین برندهای جهان منتشر شد