گوگل و موتورولا در حال کار برروی یک پروژه جدید به نام X Phone

گوگل و موتورولا در حال کار برروی یک پروژه جدید به نام X Phone

- دراخبار تکنولوژی, موبایل
39
۲

گوگل و موتورولا در حال کار برروی یک پروژه جدید به نام X Phone

با توجه به گزارش های جدید گوگل و موتورولا در حال کار برروی یک پروژه بزرگ و جدید به نام ‘X phone’ برای رقابت با اپل و سامسونگ هستند در ادامه اطلاعات بیشتری در این باره را مشاهده می کنید.

به گزارش مجله ی وال استریت  مهندسین شرکت موتورولا به سختی مشغول کار برروی پروژه ی جدیدی هستند که در تاریخ نامشخصی در سال اینده از ان رو نمایی خواهد شد.این اولین باری است که گوگل به کمک موتورولا به ساخت یک دستگاه جدید مشغول شده است و دستاورد این پروژه هزینه ی سنگینی حدود 12.5 بیلیون دلار براورد شده است و طبقه گفته ی این مجله موتورولا اعلام کرده است که این گوشی با ویژگی های متمایز از تلفن همراه های موجود منتشر خواهد شد و این قضیه نشان می دهد که به زودی  شاهد یک شاهکار بزرگ از این دو کمپانی خواهیم بود.

نمودار مجله ی مشکلات موتورولا از مشکلات در ایجاد نسل بعدی تلفن همراه صحبت می کند از بازخورد منفی امکانات جدید گرفته تا عمر کوتاه باطری تلفن های همراه که در حقیقت امسال ایفون 5 در این زمینه (عمر کوتاه باطری) هیچ رغیبی ندارد.

0

2 نظر

  1. موتورولا خیلی تو زمینه گوشی قوی بود قبلا جدیدا خیلی عقب مونده الان گوشی ها خوبی میزنه ولی اصلا به چشم نمیاد چون باید مثل قبل شروع کنه یه چیز انحصاری بزنه.

    0

  2. گوشی فقط گلکسی
    از همه نظر از بقیه سر تره

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

ایا Galaxy S IV در ماه مارس رونمایی خواهد شد ؟

ایا Galaxy S IV در ماه مارس رونمایی