Sony : کاربران PS4 اجازه آپلود ویدیو از کنسول خود بر روی یوتیوب ندارند!

Sony : کاربران PS4 اجازه آپلود ویدیو از کنسول خود بر روی یوتیوب ندارند!

با توجه به بیانیه ای که چندی پیش برروی وبلاگ رسمی سونی قرار گرفته است، کاربران و استفاده کنندگان ps4 اجازه آپلود ویدىو از کنسولشان در روز لانچ کنسول را ندارند!.

سونی در کنسول محبوب خود Ester egg هایی قرار داده است که میخواهد با آن ها کاربران خود را سوپرایز کند به همین علت به استفاده کنندگان و کاربران یوتیوب گوگل و خود گوگل هشدار این را داده است که هیچ ویدیویی از باندل های Ps4 بر روی این شبکه اینترنتی مالتی مدیا قرار نگیرد.

از طرفی شرکت سرگرمی سونی میخواهد که کارایی و ظاهر اصلی DualShock 4 لو برود زیرا مزه اولین بار بازی کردن با Dualshock بدون هیچ تصویری از قبل برای آنان که کنسول را ماه ها یا سال های بعد خریداری میکنند میرود. پس شرکت سونی طبق بیانیه ای از طرفداران کنسول Ps4 که باندل کنسول را همان روز انتشار میخرند، خواهش کرده است که ویدیو یا تصویری از این کنسول برروی شبکه های اجتماعی یا وبلاگ هایشان نگذارند . همچنین ویدیو لانچ بازی های Ps4 بر روی یوتیوب منتشر میشوند و نیازی به انتشار ویدیو افراد حقیقی نیست. گوگل هم هشدار داده است که اگر بر روی یوتیوب ویدیوی مربوط به باکس یاخود کنسول ps4 قرار گیرد کاربر خاطی برای همیشه ازگوگل محروم میشود

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال ۲۰۱۵ بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین