مایکروسافت برای فروش 16 میلیون تبلت ویندوزی در طول تعطیلات برنامه ریزی کرده است

مایکروسافت برای فروش 16 میلیون تبلت ویندوزی در طول تعطیلات برنامه ریزی کرده است

- درتبلت
38
۰

بر اساس گزارشات دریافتی مایکروسافت به دنبال فروش بیش از 16 میلیون تبلت ویندوز در طول تعطیلات می باشد و همزمان هزینه خرده فروشی را تا 405 میلیون دلار افزایش داده است.

بر اساس یک گزارش جدید، مایکروسافت در نظر دارد 16 میلیون تبلت ویندوز را طی تعطیلات به فروش برساند اما مشخص نیست این تنها به معنی محدوده ی سورفیس است یا این که شامل نسخه های دیگر مانند Toughpad 4K پاناسونیک یا Encore توشیبا نیز می شود.

بنابر این گزارش اسناد استراتژی ادعاده شده ی مایکروسافت، توسط Paul Thurrott، سردبیر Windows SuperSite به دست آمده است.

این اسناد به یک هدف استراتژِیک افزایش خرده فروشی تا 405 میلیون دلار اشاره می کنند، که یک رشد نسبت به 241 میلیون دلاری که در 2013 کنار گذاشته شد محسوب می شود.

نقشه مایکروسافت بنابر گزارش استفاده از 131 میلیون دلار برای ارائه ی پیشنهادات و مشوق ها است و بقیه برای بازاریابی و هزینه های عملیاتی صرف خواهند شد.

CNET گزارش داده: “مایکروسافت تا به امروز فروش سورفیس را علنا اعلام نکرده است”، بنابراین مشخص نیست که آیا 16 میلیون فشار بزرگی برای این غول فناوری محسوب می شود یا نه.

اوایل سال جاری مایکروسافت از خودش در برابر انتقاداتی که می گفتند سیستم عامل ویندوز هشت اعتراف به شکست و برگشت رو به عقب است دفاع کرد.

مایکروسافت به تازگی تبلت های سورفیس Proی جدید و سورفیس Proی دو را با ویندوز 8.1 عرضه کرده که در آن دکمه ی استارت ویندوز بازگشته است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Counterpoint: نوکیا به مقام چهام فروش گوشی های هوشمند در آمریکا رسید

نوکیا سال ها تلاش کرده است بازار آمریکا