XBOX ONE : بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسید

XBOX ONE : بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسید

یکی از رقابت های عرصه آی تی ، همین رقابت کنسول های سونی و میاکروسافت است. دو روز پیش که مراسم لانچ ایکس باکس وان بود ، این کنسول توانست درست مانند رقیب خود در 24 ساعت 1میلیون نسخه به فروش برساند.

در اوایل این ماه ما گزارش دادیم که سونی، پلی استیشن 4، بیش از 1 میلیون واحد در 24 ساعت اول فروخته بود، در حال حاضر آن را تایید میکنیم که مایکروسافت با دستیابی به همین کار  ، رکورد سونی را پاسخ دادند.مایکروسافت اعلام کرده است که این رکورد در حال حاضر در بسیاری از خرده فروشان پس از لانچ ایکس باکس وان در 13 کشور در روز جمعه بوده است  با این حال پیش بینی میشود این کنسول در روز های آتی از فروش بیشتری نسبت به رقیب خود برخوردار شود.

ف مهدی، معاون شرکت های بازاریابی و استراتژی برای ایکس باکس، گفت:

خوشحالی ما به خاطر شور و هیجان طرفداران ایکس باکس در سراسر جهان می باشد.شاهده هزاران نفر از طرفداران هیجان زده به انتظارنشسته بودند تا برای گرفتن ایکس باکس یک و عشق خود را برای بازی خود واقعا لحظه ای خاص برای هر کس در تیم ایکس باکس بود.

با این حال این کنسول در زمان لانچ خود با مشکلات زیادی روبرو شد و این باعث شد که این جنس 469 یورویی را ، طرفدارانش به یک تکه آجر بی ارزش تشبیه کرده و به خرده فروشی ها پس بدهند و به علاوه کنسول جدید دریافت کنند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین