مبارزه اپل با مشکلات iWatch

مبارزه اپل با مشکلات iWatch

از نظر اپل و گزارشات بدست رسیده مشکلات اصلی و دست شکننده iwatch ، محصول جدید اپل ، باتری و صفحه نمایش این محصول استتوسعه دهنده شرکت اپل شایعه ای جدید را بعد از شایعه ی قبلی اش درباره محصول جدید iwatch پراکنده ساخت. بنا بر اطلاعات گرفته شده ، اپل ساخت اولین نمونه پیشرفته این محصول و قطعات نامشخص این دستگاه را به دلیل مشکلات فنی و به ویژه  توان و عمر  باتری و صفحه نمایشش را متوقف کرد.

با رفتن به گزارشتا بیشتر ، وبسایت رسمی اپل گزارش می دهد که شرکت اپل نمی تواند مشکلات صفحه نمایش iwatch را فعلا حل و فصل کند و مشکلات بیشتر باتری هم هنوز به دلیل تاخیر در گزارشات معلوم نیست اما بیشتر به توان باتری شاید مربوط باشد و یکی از اصلی ترین نقاط ضعف smartwatch ها عمر کم و توان کم باتری ها می باشد

کارمند از دست می دهد:

یکی دیگر از مشکلات منتشر شده این پروژه جدا شدن مهندس Bryan James از تیم iwatch است که وی توسعه دهنده اصلی این پروژه است.جیمز بنا به گزارشات رسیده شده برروی iwatch کار می کرد که اخیرا متوجه شدیم شرکت اپل او را به آزمایشگاه Nest تغییر مکان داد.

بنا به گزارشات قرار بود این دستگاه به زودی در بازار های مخصوص خودش قرار بگیرد که اپل گزارش داد که در مزاکره ای که با LG و RiTDisplay کرد قول صفحه نمایش OLED را برای این دستگاه داد که یک دلیل دیگر برای تاخیر آن است.

ولی هنوز به نظر نمی رسد محصول جدید اپل یا همان iwatch به زودی زود وارد عرصه رقابت گردد. پس باید منتظر ماند

0

2 نظر

  1. حالا حالاها مونده که بیاد داوش :laugh:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اطلاعاتی درباره اسمارت فون nokia لیک شد

این مطمئنا دیگه نمی تواند رویایی بیش باشد.