بررسی SmartWear ساعت هوشمند جدید سونی

بررسی SmartWear ساعت هوشمند جدید سونی

سونی امسال در نمایشگاه CES  محصولات جدید وگوناگونی را معرفی کرد که یک نمونه از آنها ساعت هوشمندی بود که سونی آنرا معرفی کرد شما با داشتن این ساعت میتواند تمام حرکات وفعالیت های روزمره خود را ثبت کنید

و…

با استفاده از SmartWear فعالیت‌های زندگی‌تان را ثبت کنید

SmartWear

حرکت، ارتباط و سرگرمی. با ذکر جزئیات.

SmartWear به شما امکان می‌دهد هر آنچه را که مهم است تحت کنترل داشته باشید. این دستگاه با تلفن هوشمند یا تبلتتان تعامل می‌کند و به شما امکان می‌دهد همان طور که زندگی می‌کنید، زندگی‌تان را مشاهده کنید. یک برنامه پویانمایی و جالب
Android فعالیت‌های بدنی، اجتماعی و سرگرمی شما را ثبت می‌کند. می‌توانید ببینید در طول هر روزی، چقدر فعال بود‌ه‌اید، کجا رفته‌اید، چه عکس‌هایی گرفته‌اید، کجا، چه وقت و چگونه با دنیا در ارتباط بوده‌اید. این برنامه نوآورانه ثبت زندگی همچنین به شما کمک خواهد کرد که امتیازهایی را بر اساس نحوه زندگی و حرکت خود جمع‌آوری کنید. Lifelog حتی درباره وضعیت آب و هوای فردا و روزهای بعد به شما اطلاع می‌دهد.

 

گذشته و آینده

SmartWear فعالیت روزتان را ثبت می‌کند. هر روز.

فعالیت‌های روزتان را ثبت کنید. هر روز.

برنامه Lifelog می‌تواند ببیند که شما پیاده‌روی کرده‌اید، دویده‌اید، دوچرخه‌سواری کرده‌اید، با قطار مسافرت کرده‌اید، یا چه مقدار خوابیده‌اید. نه تنها این، همچنین امکان مشاهده عکس‌هایی که گرفته‌اید، موسیقی‌هایی که گوش کرده‌اید، بازی‌هایی که انجام داده‌اید و مقدار زمانی که با دوستتان گذراند‌ه‌اید، را برای شما فراهم می‌سازد. ببینید دقیقاً چقدر زندگی می‌کنید.

 

با پیش‌بینی یک قدم جلوتر باشید.

یک قدم جلوتر باشید.

اهداف روزانه‌تان را تنظیم کنید و بهترین لحظات زندگی‌تان را به چالش بکشید. پیش‌بینی کنید که برای رسیدن به هدف فعالیت روزانه‌تان چه مقدار زمان دیگر باید دوچرخه‌سواری کنید. اگر هوا نامساعد شود، حتماً زودتر راه بیفتید تا به موقع به خانه برسید.

 

با فشار دادن Life Bookmark، لحظات خاصتان را نشانه‌گذاری کنید.

نشانه‌گذاری‌های زندگی

لحظات خاص به توجه خاصی احتیاج دارند. یک رستوران عالی. یک آهنگ شگفت‌انگیز. یک غروب زیبا. کلید Life Bookmark را روی SmartBand فشار دهید تا هر آنچه در آن لحظه در حال اتفاق است ثبت شده و برای همیشه به خاطر سپرده شود.

 

SmartWear

به نحو زیبایی با زندگی‌تان ترکیب می‌شود

SmartBand دستگاهی است که می‌توانید آن را ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته بپوشید. ضد آب است و می‌توانید در حال انجام هر کاری آن ‌را همراه خود داشته باشید. به‌گونه‌ای طراحی شده است که بدون جلب توجه زیاد با هر سبک لباسی زیبا به‌ نظر برسد و باتری آن از کارآیی قابل توجهی – حداکثر ۷ روز – برخوردار است.

هوشمند و شخصی

SmartWear A1 از Sony یک هسته جداشونده دارد که در یک بند مچی شیک جاسازی شده است.

هسته جداشونده

SmartBand SWR10 از یک واحد هسته جداشونده و یک بند مچی شیک و راحت ساخته شده است.

SmartWear – صنعتگری ممتاز از Sony.

صنعتگری

چراغ‌های LED و دکمه چفت نمادین Sony ظاهر و حس ممتازی را به آن بخشیده است.

SmartWear A1 از Sony را شخصی‌سازی کنید. از مجموعه متنوعی از رنگ‌ها و سلیقه‌ها انتخاب کنید.

شخصی‌سازی

از مجموع متنوعی از سبک‌ها و رنگ‌های زنده انتخاب کنید و هر روز هر رنگی که می‌خواهید بپوشید.

برسی SmartWear ساعت هوشمند جدید سونی

تعامل بدون وقفه تلفن هوشمند

وقتی تماس، پیام یا اعلان دیگری برسد، SmartBand به ملایمت روی مچتان می‌لرزد و به شما اطلاع می‌دهد. مجهز به نشانگرهای LED نیز می‌باشد که روشن می‌شود تا نشان دهد SmartBand فعال است. وقتی در حال حرکت مشغول گوش دادن و لذت بردن از موسیقی هستید، با استفاده از SmartBand می‌توانید آهنگ را پخش، متوقف یا رد کنید. برای کنترل موسیقی‌تان روی بند ضربه بزنید یا مچتان را بچرخانید.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پیش نمایش بازی LORD OF FALLEN

داستان این بازی روایتی از هشت هزار سال