سامسونگ ATIV Core را معرفی کرد- اولین گوشی Windows Phone 8.1 سامسونگ

سامسونگ ATIV Core را معرفی کرد- اولین گوشی Windows Phone 8.1 سامسونگ

- دراخبار تکنولوژی
28
۰

با اینکه کنفرانس مایکروسافت بیشتر راجع به سیستم عامل و نرم افزار است، اما این مساله از معرفی گوشی ها و دستگاه های جدید شرکت ها جلوگیری نکرد.

بیشتر گوشی های معرفی شده ی ویندوز فونی از طرف شرکت فنلاندی نوکیا بود. شرکتی که به تازگی به زیر مجموعه های مایکروسافت اضافه شده. ولی مساله ای که نباید فراموش کرد، پیدا شدن سامسونگ در جایی است که می توان در آن فروش داشت. شرکت کره ای سامسونگ اولین گوشی Windows Phone 8.1 خود را به طور رسمی معرفی کرد. این گوشی که ATIV Core نام گذاری شده در کنار گوشی ATIV SE قرار است راه بازار ویندوز فونی ها را برای سامسونگ باز کنند.

این گوشی نمایشگری 4.5 اینچی با رزلوشن 720P خواهد داشت. رم گوشی 1 گیگابایت بوده و باتری آن دارای ظرفیت 2,100mAh است. دوربین این گوشی هم 8 مگاپیکسل خواهد بود. هنوز خبری از مشخصات کامل این گوشی و یا حتی ظاهر گوشی در دست نیست، اما گمان می رود که این گوشی میان رده باشد و با قیمتی مناسب برای جذب مشتری عرضه شود.

هنوز خبری از تاریخ عرضه ی این گوشی نیست، اما با توجه به تاریخ عرضه ی گوشی های جدید نوکیا، تاریخ عرضه ی این گوشی حداکثر باید 1 ماه دیگر باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه ی OnePlus One و Google Nexus 5

گوشی های بزرگ و جذابی در حال عرضه