به روز رسانی پنجم برای سیستم عامل شرکت Jolla به نام Sailfish OS عرضه خواهد شد

به روز رسانی پنجم برای سیستم عامل شرکت Jolla به نام Sailfish OS عرضه خواهد شد

- دراخبار تکنولوژی
43
۰

شرکت Jolla به روزرسانی جدیدی برای سیستم عامل اختصاص خود یعنی Sailfish OS عرضه کرد. این به روز رسانی قابلیت های جدیدی را به این سیستم عامل اضافه کرده و تعداد زیادی از مشکلات این سیستم عامل را رفع کرده است.

این نسخه که به عنوان Version 1.0.5.16 از سیستم عامل Sailfish OS شناخته می شود، به گوشی های شرکت Jolla امکان ارسال و هنگام سازی مخاطبین، بین دو گوشی را داده است. این سیستم عامل قابلیت انتخاب یک آدرس ایمیل به عنوان ایمیل اصلی گوشی و ارسال MMS را هم به گوشی اضافه کرده است. کاربران در این نسخه، امکان اضافه کردن موقعیت مکانی به کمک GPS به تصاویر گرفته شده با دوربین گوشی را خواهند داشت.

امکان استفاده از کارهای مختلف با حرکات انگشت(Swipe)، کمک های تصویری و صدای دکمه های کیبورد از قابلیت های جدید این سیستم عامل هستند. حرکات Swipe سیستم عامل و همچنین صدای صفحه کلید قابل تنظیم و تغییر هستند.

بسیاری از باگ ها و مشکلات سیستم عامل گرفته شده و کاملا از بین رفته اند. یکی از این باگ های گرفته شده مربوط به نا امن بودن گوشی در ارتباطات SSL در شبکه های اجتماعی بود. برنامه ی مربوط به اجرای برنامه های اندرود بسیار بهتر شده است. نسخه ی جدید این سیستم عامل به کاربران اجازه ی به روزرسانی این برنامه ها را به خوبی خواهد داد. همچنین کیفیت اجرای بازی ها در این نسخه از سیستم عامل بسیار خوب شده است. این به روز رسانی با نام Sailfish Paarlampi برای گوشی های شرکت Jolla در دسترس است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه ی OnePlus One و Google Nexus 5

گوشی های بزرگ و جذابی در حال عرضه