Galaxy S5 با بدنه طلا برای مدیر شرکت T-Mobile

Galaxy S5 با بدنه طلا برای مدیر شرکت T-Mobile

- دراخبار تکنولوژی
52
۰
Galaxy S5 با بدنه طلا برای مدیر شرکت T-MobileGalaxy S5 با بدنه طلا برای مدیر شرکت T-Mobile

شرکت کره ای سامسونگ  هم همانند اچ تی سی یک گوشی با بدنه ی طلا از نوع گلکسی اس 5 را برای مدیر عامل شرکت تی موبایل به عنوان هدیه فرستاد.در ادامه بیشتر بخوانید.

حدود روز جمعه هفته گذشته تصویری از یک گوشی اچ تی سی وان ام8 در اینترنت پخش شد که بدنه ی آن از طلای 24 عیار ساخته شده بود و کمپانی آمریکایی اچ تی سی این موبایل سفارشی و خاص را برای مدیر عامل شرکت تی موبایل فرستاده بود و مدیر عامل این شرکت هم تصویر خود همراه با گوشی طلایی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود.

اما دو روز پیش هم تصویری از یک گوشی سامسونگ از نوع گلکسی اس 5 با بدنه ی طلای 24 عیار منتشر شد که بعد مشخص شد این گوشی هم برای مدیر عامل شرکت تی موبایل ساخته شده است و به عناون هدیه برای او فرستاده شده است.

Galaxy S5 با بدنه طلا برای مدیر شرکت T-Mobile
Galaxy S5 با بدنه طلا برای مدیر شرکت T-Mobile

شاید شما هم آرزوی این را داشته باشید که کاش جای این آقای میدر شرکت تی موبایل بودید و به راحتی صاحب دو گوشی قدرتمند و در عین حال ساخته شده از طلای ناب باشید. اما باید بدونید که آقای لگری مدیر عامل تی موبایل به این راحتی ها به این پست مهم نایا نشده است و این نتیجه ی سال ها کارو تلاش و درس خواندن است که امروز شما او را در این جایگاه خاص میبینید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سه میلیارد کاربر اینترنت در کل دنیا تا سال 2015

خبری مبنی بر یک پیش بینی بزرگ به