فروش Xbox One، به کمک بازی Titanfall از 5 میلیون دستگاه گذشت

فروش Xbox One، به کمک بازی Titanfall از 5 میلیون دستگاه گذشت

- دراخبار تکنولوژی
45
۱

پیش از این فروش دو کنسول سونی و مایکروسافت در کنار هم و با فاصله ی کمی پیش می رفت. اما فاصله ی فروش این دو کنسول در حال بزرگ تر شدن است.

با توجه به آماری که روز گذشته از طرف NPD ارائه شده است، شرکت ژاپنی سونی موفق به فروش بیش از هفت میلیون کنسول PS4 شده است. امروز مایکروسافت هم آمار فروش خود را ارائه داد. با توجه به آمار ارائه شده توسط این شرکت، کنسول Xbox One از نظر فروش ماهانه و فروش کلی از Playstation 4 عقب مانده است. مایکروسافت گفته است که کنسول جدید شرکتش 5 میلیون فروش داشته است. درست است که فاصله ای میان فروش این دو کنسول وجود دارد، اما باید قبول کرد که فروش Xbox One هم بسیار خوب بوده است.

xb1review_hedimg_630px_take2

 

بازی اختصاصی کنسول های مایکروسافت، Titanfall در حال حاضر پر فروش ترین بازی بازار است. این کنسول همچنین رکورد فروش سال اول Xbox 360 را زد. طبق آمار ارائه شده فروش چند ماهه ی Xbox One از فروش سال اول Xbox 360 به میزان 60% بهتر بوده است. می توان گفت که عملکرد این کنسول بسیار خوب بوده است، اما از رقیبش بهتر نبوده. یکی از دلایل موفقیت کنسول سونی عرضه شدن بازی اختصاصی و مورد انتظار این شرکت، یعنی Infamous بوده است.

0

1 نظر

  1. بازی بسیار قشنگیه :inlove: ولی تو ایران فقط برا بچه پولدارا قشنگه :-(( :cry: :struggle:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه ی OnePlus One و Google Nexus 5

گوشی های بزرگ و جذابی در حال عرضه