عکسهایی از Galaxy tab 10.5 inch با صفحه نمایش AMOLED فاش شد

عکسهایی از Galaxy tab 10.5 inch با صفحه نمایش AMOLED فاش شد

- دراخبار تکنولوژی
48
۰

samsung_galaxy_tab_s_leaked_images_1_sammobile
در اوایل این هفته ما در مورد طرح کره جنوبی غول الکترونیک از معرفی یک خانواده جدید از تبلت بیان کرده بودیم، این محصول به گزارش ها به نام سامسونگ Galaxy S نامیده میشود، که قابلیت 8.4 اینچ و 10.5 اینچ مدل ها با مشخصات مشابه. در حال حاضر این ادعا 10.5 اینچ نوع تبلت است که در تصاویر زنده بیرون فاش شده است.
این تصاویر به بیرون توسط Sammobile فاش شده است که صفحه نمایش S Galaxy به اتهام 10.5 خواهد بود که از نوع OLED میباشد، که از آن به بعد یکی از اولین تبلتهای سامسونگ با صفحه نمایش OLED از سال 2011. است این
تبلت به نظر می رسد بسیار شبیه به تبلتی با یک دکمه خانه در مرکز،دکمه ی چند وظیفه ی در سمت چپ میباشد و یک دکمه بازگشت در سمت راست آن وجود دارد . دوربین جلو در بالا در کنار نام تجاری سامسونگ یک دوربین 2.1 مگاپیکسلی می باشد کناره های اطراف صفحه نمایش نیز نازک تر از NotePRO با توجه به گفته Sammobileمیباشد دکمه صفحه اصلی ویژگی های یک سنسور اثر انگشت یکپارچه را دارد، هر چند که به نظر خیلی متفاوت نیست.
samsung_galaxy_tab_s_leaked_images_2_sammobile
پشت درب Galaxy S 10.5 بافت چرم مصنوعی مانند تب NotePRO ندارد . به جای آن، به یک بافت الگوی ” سوراخ ” مشابه به نظر میرسد . دوربین عقب )8 مگاپیکسلی ) در مرکز نشسته است در بالای نام تجاری سامسونگ و فلش LED.
در اوایل Sammobile بیان کرده بود برای اولین بار در سری تبلت ها سامسونگ از ویژگی سنسور اثر انگشت استفاده کرده است در اطلاعات فاش شده مشخصات این تبلت این گونه بیان شده است البته با شایعاتی که از جمله ی انها متوان به به صفحه نمایش ا8.4، 10.5 اینچی و پردازنده 8 هسته ای Exynos 5 (5420) SOC((4 هسته ای 1.9GHz Cortex-A15 and 4 هسته ای 1.3GHz Cortex-A7)) 16 هسته ARM Mali-T628و کارت گرافیک با سرعت کلاک کردن .
533MHz
و دارای 3 گیگابایت رم 32 بیتی دو کاناله 933MHZ میباشد
این محصول دارای یک دوربین پشت 8 مگا پیکسلی با قابلیت ضبط فیلم با کیفیت FULL HD و دوربین جلوی 2.1مگاپیکسل میباشد

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

امار سرقت گوشی در امریکا در سال 2013

سرقت تلفن همراه:ایا برای شما یا کسی را