Micorosft در تلاش برای توسعه شبکه ی 4G گوشی های Lumia در هند

Micorosft در تلاش برای توسعه شبکه ی 4G گوشی های Lumia در هند

- دراخبار تکنولوژی, موبایل
36
۰

مارکت های هندی اسمارت فون ها با سرعت بی سابقه ای رو به رشد هستند، و علاوه بر پیشرفت های حاصل شده در این زمینه، هنوز بخش هایی به توجه بیشتر نیازمندند. شبکه ی 4G در کشور پهناور هند هنوز به بلوغ کامل نرسیده است اما شرکت مایکروسافت با توجه به نیاز کاربران و گسترش استفاده از گوشی های  موبایل هوشند در هند، تصمیم به فعالسازی این سرویس محبوب در اسمارت فون های موجود در این کشور، و توسعه ی شبکه ی نسل چهارم گرفته است.

مایکروسافت گفته است که با توجه به پیشرفت های شبکه های ارتباطی اسمارت فون ها، فعالسازی 4G در گوشی های میان رده نیز ممکن شده است اما همچنان ملزم داشتن مودم LTE می باشد.

هنوز هیچ لیست رسمی ای از مدل های واجد شرایط گوشی های سری Lumia به اشتراک گزاشته نشده است اما طبق معمول کاربرانی در شبکه های اجتماعی خبر از پشتیبانی کامل 4G در هند بر روی مدل های Lumia 930 و Lumia 1520 داده اند. مدل های دیگر از این خانواده که به نظر احتمال پشتیبانی از این شبکه در هند را دارند عبارتند از: Lumia 735, 830, 1320 و 1020 که هنوز اشاره ی رسمی و غیر رسمی ای به آن ها نشده است و احتمالا مدل ِ جدید 640 و 640XL نیز جزء این گوشی ها باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و