بنا به گزارشات آخرین آپدیت Windows RT فقط موجب بوجود آمدن تغییراتی در منوی Start می‌شود

بنا به گزارشات آخرین آپدیت Windows RT فقط موجب بوجود آمدن تغییراتی در منوی Start می‌شود

در ماه های گذشته گزارشات حاکی از آن بودند که Windows RT آخرین آپدیت خود را در شرف انتشار Windows 10 خواهد گرفت و از این آپدیت با نام Windows 8.1 RT Update 3 یاد میشد و آخرین اخبار به تغیراتی که قرار است در این آپدیت منتشر شود اشاراتی داشته اند و شما میتوانید جزیات بیشتر از این آپدیت را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

همانگونه که از تیتر خبر مشخص است جدید ترین آپدیت این نسخه از Windows قرار است که فقط تغیراتی را در منوی استارت بوجود آورده و آن را شبیه به Windows 10 می کند و به کاربران این اجازه را میدهد که با توجه به استفاده خود از Windows از میان دو منوی Start موجود یکی را انتخاب کنند.

در ادامه اخبار آمده که که این منوی استارت جدید به هیچ وجه شبیه به آنچه که در نسخه نهایی Windows 10 میبینید نخواهد بود چرا که ماکروسافت در طراحی آن از XAML استفاده کرده و به همراه خود تعدادی از برنامه انحصاری Windows 10 را خواهد داشت ولی در عوض ماکروسافت در این آپدیت از نسخه DirectUI استفاده خواهد کرد که قبلا در نسخه های آزمایشی Windows 10 بکار رفته بود.

همچنین این آپدیت از برنامه های جدید UI و یا Universal App Platform ماکروسافت پشتیبانی نخواهد کرد چراکه پیش نیاز آن ها API های Windows 10 میباشد که بر روی Windows RT پورت نخواهند شد.

این آپدیت برای 29 ماه July برنامه ریزی شده بود ولی پس از تاخیری که برایش در نظر گرفته شد همچنان تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدل های 128 گیگابایتی S6 و S6 Edge از برخی فروشگاها حذف شد

اوایل هر دو پرچم دار جدید Samsung یعنی S6