اپل: ۱۰۰ برنامه پولی را تنها با پرداخت ۰٫۹۹$ دریافت کنید

اپل: ۱۰۰ برنامه پولی را تنها با پرداخت ۰٫۹۹$ دریافت کنید

اپل دست به ابتکار جالبی زده و برنامه ی آن را دارد تا ۱۰۰ برنامه ای که در اپ استور که به طور میانگین هر کدام ۱ دلار قیمت دارند را جمعا به قیمت ۰٫۹۹$ به فروش برساند. اگر دیوایس iOS دارید، عجله کنید ولی اگر فاقد آن می‌باشید، خودتان میدانید!

این اپلیکیشن ها در ۶ شاخه ی مختلف هستند که شامل: فتوگرافی و عکسبرداری، کودکان، بازی ها و اپ های موجود در ویترین اپ‌استور و… بوده و به صورت یکجا به فروش میرسند. شما میتوانید تصویر بخشی از این مجموعه را در زیر مشاهده کنید.

2015-07-24-image-5

 

جالب است بدانید که پکیج بازی های این تخفیف ویزه شامل Fruit Ninja, Cut the Rope 2, Real Racing 2, Goat Simulator, The Room Two, GoodReader و Pixelmator هستند که شما هم میتوانید نسخه ی پولی آنها را با قیمت بیشتر تهیه کرد و هم آن را در قالب پکیج به قیمت ۹۹سنت آمریکا خریداری بفرمایید. این بخش، یک بخش موقتی نیست و اپل تصمیم دارد تا هر از چند گاهی به انتشار پکیج هایی با نام New Low Price بزند. این نام در فارسی به معنای ” کم قیمت های جدید” می‌باشد. اپلیکیشن های این بخش به صورت تصادفی بوده و اپل هیچ دخالتی در انتخاب آنها نخواهد داشت. شما میتوانید از لینک زیر، این بخش را از نزدیک مشاهده فرمایید

Appstore.com/100

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال ۲۰۱۵ بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین