Cougar ماوس های مخصوص گیمرها, یعنی ۲۳۰M و ۲۵۰M را معرفی کرد

Cougar ماوس های مخصوص گیمرها, یعنی ۲۳۰M و ۲۵۰M را معرفی کرد

- درسخت افزار
87
۱

Cougar دو مدل از ماوس های حرفه ای و ارزان خود را به نام ۲۳۰M و ۲۵۰M معرفی کرد. این مدل ها مناسب برای گیمرهایی است که میخواهند از تجربه ای حرفه ای اما با هزینه ای کم لذت ببرند. همانطور که میدانید بازی های آنلاین در عین حال که به دقت و مهارت گیمر بستگی دارند, داشتن یک ماوس و کیبورد حرفه ای خودش یک برگ برنده میباشد. Cougar هم دو مدل برای گیمرانی معرفی کرده که میخواهند ماوسی حرفه ای اما با قیمتی اندک داشته باشند. قیمت مدل ۲۳۰M تقریبا ۲۰ دلار و قیمت مدل ۲۵۰M برای خریدار در حدود ۳۰ دلار تمام میشود.

از مزایای این دو مدل باید گفت سرعت پاسخ دهی هر دو مدل یک صدم ثانیه میباشد و دارای ضد لغزش جناحین برای ایجاد ثبات در گرفتن, میباشند تا بهتر کنترلشان کنید.

تفاوت اصلی دو مدل در تنظیم سنسور های DPI میباشد. مدل ۲۳۰M چهار مد (۴۰۰/۸۰۰/۱,۶۰۰/۳,۲۰۰) DPI دارد, درحالیکه مدل ۲۵۰M از دامنه بیشتری بهره میبرد یعنی (۵۰۰/۱۰۰۰/۱,۲۵۰/۱,۷۵۰/۲,۰۰۰/۴,۰۰۰) کافیست تا دقت کنید که در مدل ۲۵۰M شما میتوانید تنظیمات DPI را تا ۴,۰۰۰ بالا ببرید و دیگر تفاوت این است که در کناره مدل ۲۵۰M  دو کلید نیز قرار گرفته و قابل تنظیم میباشند. هر دو ماوس در حال حاضر آماده فروش میباشند و شما میتوانید هر دو را در بازار تهیه کنید.

Cougar-230M-1   مدل Cougar 230MDSC_2235_w_600

   مدل Cougar 250M

0

1 نظر

  1. اگه کسی استفاده کرده لطفا بگه رضایت داره یا نه, مرسی

    0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تِک شو: شمشیر آتشین فال‌آوت۴ در دنیای واقعی

بازی‌های ویدیویی آن‌قدر محبوب هستند که بعضی از