آپدیت جدید S6 و S6 Edge، پیشرفت هایی را در کارایی باتری آن ها به همراه خواهد داشت

آپدیت جدید S6 و S6 Edge، پیشرفت هایی را در کارایی باتری آن ها به همراه خواهد داشت

اپراتور T Mobile به تازگی بروزرسانی را برای دو پرچمدار سامسونگ یعنی Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge منتشر کرده است که در بهبود کارایی باتری این دو مدل تاثیر بسزایی دارد. این بروزرسانی در واقع هیچ ویژگی جدیدی برای این دو مدل به همراه نخواهد داشت.

این بروزرسانی برای دستگاه هایی که دارای سریال نامبر مشابه G920TUVU2COF8 هستند، به زودی این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. اگر در روز های آینده به طور خودکار این بروزرسانی برای شما ظاهر نشد می توانید به رفتن به مسیر Setting > About Device > Software Update و انتخاب گزینه ی بروزرسانی دستی، برای هرگونه آپدیت جدید جستجو نمایید.

در همین راستا، کاربرانی که صاحب یکی از دو گوشی Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge در کشور فرانسه هستند، به زودی آپدیتی را دریافت خواهند کرد که این بروزرسانی نیز در رابطه با مشکلات باتری، و بهبود بخش ها و مواردی در این دسته می باشد.

شایان ذکر است که این آپدیت نیز برای افرادی که گوشی های آن ها دارای سریال نامبر G920FXXU2BOG8 و G925FXXU2BOGB هستند به زودی موجود خواهد بود.

به نظر می رسد مشکلاتی جزئی در بخش باتری دو پرچمدار سامسونگ وجود دارد و این شرکت نیز به زودی بروزرسانی هایی را برای مناطق مختلف در دسترس کاربران قرار خواهد داد

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و