بعد از یک 3 ماهه ناامید کننده،سامسونگ در فکر کاهش قیمت Galaxy S6

بعد از یک 3 ماهه ناامید کننده،سامسونگ در فکر کاهش قیمت Galaxy S6

ساسسونگ به تازگی با بحران جدید رو به رو شده که آن کاهش سود  این شرکت،در بازه آپریل تا ژوئن است که می توان آن را به پرچمدار جدید سامسونگ و سیاست های غلط بازاریابی این شرکت نسبت داد.

سود خالص در حال حاضر 49 میلیارد دلار بوده که در مقایسه با همین دوره در سال قبل،8 درصد کاهش داشته و همینطور فروش نیز 7درصد کاهش پیدا کرده است.با اینکه این اخبار ناامید کننده است،ولی مارا متعجب نمی سازد چرا که پیشتر وقتی سامسونگ پیش بینی خودش را درباره فروش امسالش منتشر ساخته بود پیش بینی چنین ضرری را کرده بود.

سامسونگ بازار گوشی های هوشمند را در اختیار داشت تا اینکه با ورود دو عنصر آن را باخت،یکی 2 گوشی محبوب آیفون 6 و آیفون 6 پلاس که با ورود خود و فروش فوق العاده خود توانستند بازار را از دست سامسونگ بگیرند و دیگری اسمارتفون های شرکت های چینی که با قیمت پایین تری که نسبت به بقیه گوشی ها ارائه می شدند،خیلی زود توانستند جای خود را در بازار پیدا کنند.

همچنین سامسونگ اذعان داشت که فروش دو گوشی پرچمدارش،Galaxy S6&Galaxy S6 Edge کمتر از مقداری بوده که انتظار داشته اند.البته همچنان این شرکت سود خود را نگاه داشته ولی نسبت به همین دوره در سال 2014 به میزان 38 درصد سودش کاهش پیدا کرده است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت