Lumia 840 نیز در راه است

Lumia 840 نیز در راه است

همانطور که اطلاع دارید، مایکروسافت پرچمداران جدیدی در راه دارد و از آن جایی که اسم آن ها به صورت رسمی تایید شده، دو مدل Lumia 940 و Lumia 940 XL خواهند بود.

علاوه بر این دو مدل، اخباری منتشر شده اند که طبق آن ها، یک مدل 840 نیز در دست ساخت بوده و تا قبل از پایان سال جاری میلادی، راهی بازار می شود. پس احتمال می رود که بعد از دو مدل 940 و 940 XL که در ماه نوامبر عرضه خواهند شد، این مدل جدید برای فروش قرار گیرد. ظاهرا مایکروسافت برنامه های خوبی برای تعطیلات 2015 در نظر گرفته است.

در خبری که گذشته در سطح اینترنت گسترده شده بود، مدل ویندوز فون جدید مایکروسافت را 850 می نامید اما امروز گفته شده است که بر خلاف آن، اسم این ویندوز فون Lumia 840 خواهد بود که احتمال می رود همین گونه باشد.

اما این تمام اخباری نیست که از سوی این شرکت آمریکایی به گوش می رسد. ظاهرا سازنده ی سری ویندوز فون های Lumia قصد دارد تا تغییراتی را در مکان قرار گیری دکمه های گوشی هایش اعمال نماید. طبق نظر سنجی ها، 44% کاربران مخالف انجام تعییرات در این قسمت های گوشی هستند اما باید تا عرضه ی پرچمداران جدید مایکروسافت صبر کرد و دید که این شرکت چه سیاستی را برای این دو دسته از کاربران خود در نظر خواهد گرفت.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و