شایعه: احتمال انتشار اخبار جدیدی از Qualcomm Snapdragon 820 در یازدهم آگوست

شایعه: احتمال انتشار اخبار جدیدی از Qualcomm Snapdragon 820 در یازدهم آگوست

آگوست 2015 حتما یکی از پر حاشیه ترین ماه ها در طی تاریخ تکنولوژی خواهد بود چرا که در همین ماه و در سال جاری میلادی، شرکت های سامسونگ، سونی، شیائومی و … حرفی برای گفتن داشتند و خواهند داشت و حالا احتمالا شرکت کوالکام نیز به این لیست افزوده خواهد شد.

شرکت Qualcomm در ماه مارچ امسال در مراسم MWC از چیپست جدید خود Snapdragon 820 رونمایی کرد اما اطلاعات خاصی از آن به زبان نیاورد و اجازه داد تا زمانی که به صورت رسمی از آن اطلاعاتی فاش نکرده، شایعات پیرامون آن انباشته شود. اگر شایعه ای که در عنوان خبر مشاهده می کنید حقیقت داشته باشد، زمانی زیادی تا انتشار اخبار رسمی از آن فاصله نداریم.

انتظار می رود که این مراسم به صورت ویژه در یازدهم ماه جاری میلادی، در لوس آنجلس برگزار شود. در حال حاضر ما می دانیم که Snapdragon 820 از هسته های Kryo بهره خواهد برد که به صورت انحصاری توسط کوالکام طراحی شده است. اگر این اتفاق بی افتد، دقیقا همان چیزیست که برای Snapdragon 805 نیز پیش آمد.

همانطور که می دانید گزارشات بسیار زیادی مبنی بر حرارت بالای Snapdragon 810 به گوش می رسد. قابل ذکر است که این پردازنده توسط معماری ARM ساخته شده است و واضح است که این شرکت تمام سعی خود را به کار خواهد گرفت تا 820 یک نسخه ی فوق العاده و به دور از هرگونه مشکل باشد تا بتواند به همکاری خود با سازندگان مطرح دنیا، ادامه دهد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و