ناسا موجودی زنده را در مریخ مشاهده کرده است!

ناسا موجودی زنده را در مریخ مشاهده کرده است!

- دراخبار تکنولوژی
365
۱

همیشه سوال بسیاری از انسان این است که آیا در کره های دیگر، در کهکشان ها و دورترین نقاط آیا موجودات دیگری هم زندگی می کنند؟ آیا موجودات بیگانه حقیقت دارند؟ بسیار از ما فیلم های سینمایی زیادی از بیگانگان مشاهده کردیم و هنوز هم دقیق نمیدانیم که آیا واقعا بیگانگان وجود دارند یا خیر؟ این روزها اخبار های مختلفی از وجود حیات در کره های دیگر منتشر می شود که در آخرین این خبرها کشور روسیه چند روز پیش ناسا را تهدید کرد که وجود موجودات زنده در کره دیگر را علنی کند. این خبر موضوع حیات در کره دیگر را داغ کرد که سرانجام امروز تصویری در سراسر فضای مجازی منتشر شد و همه را شگفت زده کرد! با ما همراه باشید.

سازمان ناسا در کره مریخ هر روز در حال کاوش است. اخیرا تصویری توسط سازمان ناسا منتشر شده که تاکنون از همه مردم پنهان مانده بود. تصویری که در زیر مشاهده می کنید، گویا تصویر یک جانور شبیه خرچنگ است که بر روی صخره ها ایستاده است. این جانور بازوهای کشیده و درازی دارد. بازی قرار گرفته در سمت چپ این جانور از تمامی بازوهای آن کشیده و درازتر است. این تصویر واقعا شگفت انگیز است. در زیر شما را به دیدن این تصویر دعوت میکنیم.

http://www.tech.gamefa.com/wp-content/uploads/2015/08/nasa-crab-circled.jpg

http://www.tech.gamefa.com/wp-content/uploads/2015/08/CLtNUyqWIAA_dXg.jpg-large.jpg

این تصاویر در ماه جولای به کمک Curiosity Rover گرفته و توسط سازمان ناسا منتشر شده اند، نشان دهنده حیات در کره مریخ است. البته عقیده های درمورد این تصویر زیاد است اما اگر این تصویر را با اولین تصاویر گرفته شده از همین صخره مقایسه میکنیم، درمیابیم که این جانور قبلا در این محل وجود نداشته است.

متاسفانه سازمان ناسا هیچ اطلاعات دیگری درباره حیات فرازمینی در اختیار عموم قرار نمی دهد. کشور روسیه هم به همین دلیل ناسا را چند روز پیش تهدید کرده بود. حال معلوم نیست این یک جانور است یا یک گیاه؟ مهم وجود یک موجود زنده در کره دیگر یعنی کره مریخ است. البته طبق انتظارات و شایعاتی که وجود دارد، سازمان ناسا مدت ها پیش از وجود حیات فرازمینی با خیر بوده است اما هیچموقع این اطلاعات را علنی نکرده است. شایان به ذکر است که مدتی پیش یکی از کارکنان ناسا اعلام کرده بود که هم اکنون سازمان ناسا در حال نزدیک شدن به اطلاعات حیات فرازمینی است. وجود چنین تصاویر و شایعاتی که هر روز بیشتر و بیشتر می شوند و اظهارات یک عضو سازمان ناسا را نمیتوان نادیده گرفت.

بنا به این تصویر حیات فرازمینی واقعا وجود دارد. دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید.

0

1 نظر

  1. :hypnotized: :hypnotized: :mean: :weep: :dazed: :teeth: :flagus: :moon: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :flagus: :computer:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت 2300 کارمند بخش موبایل نوکیا را اخراج می کند

همانطور که اطلاع دارید مدتی ها پیش کمپانی