ساعت هوشمند بعدی Motorola در دو سایز عرضه می‌شود

ساعت هوشمند بعدی Motorola در دو سایز عرضه می‌شود

Moto 360 جزو اولین ساعت های هوشمند عصر تکنولوژی محسوب می‌شود. اما خیلی وقت است که از این ساعت هوشمند خبری نیست، حال اعلام شده است که نسل جدید این ساعت هوشمند دارای دو سایز مختلف خواهد بود. با توجه به اینکه نسل قبلی این گجت دارای 1.56اینچ سایز صفحه نمایش بوده است، حال موتورولا دست به تنوع زده و می‌خواهد دو سایز متفاوت از یک ساعت هوشمند را در بازار جهانی عرضه کند.

سایز 1.5 اینچی این ساعت هوشمند در نسل قبل خود، خیلی بزرگ به نظر می‌آمد و به مچ خیلی از استفاده کنندگان بزرگ بود. امروز طی یک گزارش از (Brazil’s Anatel telecommunications agency (BATA اذعان شد که نسل جدید این ساعت هوشمند با دو نام 360L و 360S معرفی خواهد شد. نسل بعدی ساعت هوشمند 360 موتورولا بیزینس و ورزشی خواهد بود. در این گزارش ذکر شده است که یک باتری 270mAh برای 360L و یک باتری 375mAh برای ورزشگاران، یعنی نسخه 360S قرار داده شده است.

این در حالی است که نسل قبلی موتورولا 360 دارای یک باتری 345 میلی آمپری بود. در طرف دیگر ساعت هوشمند اپل با ابعاد 35mm در 45mm قرار دارد که دارای 3 نوع مختلف می‌باشد. اگر نگاهی به گذشته ی موتورولا بیاندازیم، متوجه می‌شویم که این شرکت تقریبا در خیلی از چیزها اولین بوده است; برای مثال اولین گوشی موبایل تاریخ، اولین ساعت هوشمند تاریخ و… . این اولین باری نیست که موتورولا طرفداران خود را شگفت زده می‌کند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین