شایعات نشان می‌دهند که پردازنده LG از سامسونگ قوی‌تر است

شایعات نشان می‌دهند که پردازنده LG از سامسونگ قوی‌تر است

- درLG, شرکت های موبایل
33
۰

امروزه همه ی شرکت های مطح موبایل اعم از: اپل، سامسونگ، هوآوی و… دست به طراحی چیپست های اختصاصی و نصب آنها بر روی دیوایس های گوشی های خود زده است. حال الجی نیز از قافله عقب نمانده و دست به طراحی یک چیپست جدید به Nuclun زده است. شایعاتی به بیرون درز کرده حاکی از آن است که این پردازنده کمی قدرتمند تر از پردازنده سامسونگ، یعنی همان نوت 5، می‌باشد. این شرکت کره ای بر روی Snapdragon 810 نشانه گرفته بود و حال تصمیم دارد پردازنده تمامی دیوایس های خودش را به صورت انحصاری در آورد.

گزارش های منتشر شده از بنچمارک این پردازنده نشان دهنده ی قدرت نسل دوم چیپست NUCLUN است. ذکر شده است که این چیپست از Exynos 7420 که بر روی  +Galaxy S6, S6 edge, S6 edge و Note5  نصب شده بود، قدرتمند تر به نظر می‌آید! اطلاعاتی که از این پردازنده منتشر شده است نشان دهنده آن است که این پردازنده دارای یک عدد octa-core و 4 عدد CORTEXT-A72 بوده و قدرت پردازش آن در دو هسته ی 2.5گیگاهرتزی و 1.5گیگاهرتزی تقسیم شده است.

شایعات نشان دهنده ی آن است که این پردازنده در Greenbenchmark تواسنته است امتیاز 5392 را کسب کند و این در حالی است که چیپست سامسونگ عدد 4970 را به ثبت رسانده است.

16-150Q6201347-51

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین