نوت 5 بهترین صفحه نمایش در بین موبایل ها را تا به امروز ارائه داده است

نوت 5 بهترین صفحه نمایش در بین موبایل ها را تا به امروز ارائه داده است

در زمانی که بحث صفحه نمایش در موبایل ها به میان می آید، همیشه نام های LG، Sony و Samsung یک طرف بحث است اما این که کدام یک بهترین کیفیت را در اختیار کاربران خود قرار می دهند، فرق دارد. البته حدس زدن برنده کار سختی نیست و همه ی ما می دانیم که سامسونگ در حال حاضر با رزولوشن ها و تراکم پیکسلی های فوق العاده، با کیفیت ترین صفحه نمایش ها را در اسمارت فون و فبلت های خود به کار می بندد.

دو فبلت های سامسونگ که به تازگی معرفی شدند، یعنی S6 Edge Plus و Note 5 نیز از این قاعده مستثنی نیستند و آخرین تولیدات شرکت سامسونگ به شمار می آیند. این کمپانی نیز با به کار گیری صفحه نمایش های Quad HD در این فبلت ها، در شاخه ی نمایشگر حرف اول را می زند.

اما یک نکته در این جا باقی می ماند و آن این است که شاید برای بسیاری این سوال پیش بیاید که سامسونگ از همین وضوح تصویر در گوشی و فبلت های قبلی خود استفاده کرده بود و آیا این بدین معناست که تفاوت قابل لمس است؟ پاسخی که شما دریافت می کنید، خیر است زیرا در نوت 5 تنها 23% نور صفحه نسبت به Quad HD های قبلی سامسونگ افزایش داشته است و تراکم پیکسلی، کیفیت و کنتراست صفحه نمایش تغییری نداشته است.

البته پیشگام بودن سامسونگ در بحث صفحات نمایش به همین جا ختم نمی شود و چندی پیش اعلام شد که سامسونگ اولین شرکتی بود که به وضوح تصویر 11K دست یافت و آن را در سال های آینده استفاده خواهد کرد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و