آخرین آپدیت Xbox One قابلیت استریم به صورت 1080P و 60 فریم بر ثانیه را ممکن ساخته است

آخرین آپدیت Xbox One قابلیت استریم به صورت 1080P و 60 فریم بر ثانیه را ممکن ساخته است

- دراخبار تکنولوژی
58
۰

طی جدید ترین بروزرسانی ای که برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One عرضه خواهد شد قابلیت استریم کردن بازی ها در این کنسول به صورت 1080p Full HD و 60 فریم بر ثانیه میسر شده است.

با توجه به پست جدیدی که در وبلاگ آقای Major Nelson منتشر گردیده است، این آپدیت طی ساعات آینده در دسترس کاربران Xbox One قرار خواهد گرفت و به آن ها اجازه می دهد تا با بالاترین کیفیت ممکن، بازی های خود را از Xbox One به ویندوز 10 استریم کنند.

تنها کاری که کاربران ویندوز 10 باید انجام دهند تا بازی های آن ها با کیفیت ذکر شده از Xbox One به این سیستم عامل استریم شود، این است که به برنامه ی Xbox در ویندوز 10 مراجعه کنند و با رفتن به بخش تنظمیات و بعد از آن، Game Streaming، گزینه ی Very High را انتخاب کنند و مطمئن باشند که بعد از آن با بهترین کیفیت استریم بین دو پلتفرم گفته شده روبرو خواهند بود.

به عقیده ی آقای Major Nelson این قابلیت برای افرادی که در شبکه ی اینترنت خانگی خود پهنای باند زیادی دارند، بسیار لذت بخش خواهد بود و می توانند از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

این بروزرسانی علاوه بر قابلیت های مربوط به استریم بازی ها، توانایی خاموش کردن Notification برای زمانی که شخصی آنلاین می شود و دعوت کردن دوستان به Party Chat تنها با کلیک راست بر روی ماوس و هم چنین مقایسه ی Achievements خود با دوستان را می دهد.

علاوه بر این بروزرسانی برای کنسول Xbox One، فردا یک آپدیت برای برنامه ی Xbox در ویندوز 10 نیز انتشار می یابد تا از قابلیت های جدید بهره گیری نماید و تعدادی از باگ های موجود را برطرف سازد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و