شاید با Galaxy Note 5 Active هیچ موقع با پیغام Battery Low مواجه نشوید

شاید با Galaxy Note 5 Active هیچ موقع با پیغام Battery Low مواجه نشوید

در حالی که دو فبلت تازه نفس سامسونگ در کنفرانس UNPACKED امسال در روز های گذشته معرفی شدند، از فردا به صورت رسمی به فروش خواهند رسید و حالا شایعاتی در رابطه با نسخه ی دیگری از نوت 5 به نام نوت 5 اکتیو به گوش می رسد.

این شایعات نشان می دهد که Smasung Galaxy Note 5 Active در ماه نوامبر و توسط اپراتور AT&T توضیع خواهد شد. انتظار می رود که این نسخه توسط گواهینامه ی IP 68 در برابر گرد و غبار و آب محافظت شده باشد اما نکته ی مهم تر درباره ی عمر باتری این دستگاه است.

با توجه به منابع نزدیک به PhoneArena، نوت 5 اکتیو در بدنه ی خود یک باتری 4100 میلی آمپری جای داده است. این در حالیست که خود نوت 5 باتری 3000 میلی آمپری دارد و ما شاهد کمتر گوشی یا فبلت هایی بودیم که که سراغ باتری های بالای 4000 میلی آمپر رفته باشند؛ مانند Huawei Ascend Mate 2.

دقیقا همچین اتفاقی برای Galaxy S6 و Galaxy S6 Active رخ داده است پس دور از انتظار نیست اگر این نسخه از فبلت نوت 5 به سراغ همچین باتری ای برود.

اما در موردی دیگر، ما به بحث طراحی این فبلت می رسیم. سری های نوت همیشه طراحی های متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته اند و این را می توان با مقایسه ی نوت 3، 4 و 5 با هم دیگر دریافت. از طرفی سری های اکتیو نیز نوآوری هایی را به همراه داشته اند. تنها راه این است که تا ماه نوامبر صبر کتیم و در این مدت منتظر تصاویر و اطلاعات بیشتری در این رابطه باشیم.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و