ویندوز 10 هم اکنون توسط 75 میلیون کاربر مورد استفاده قرار می گیرد

ویندوز 10 هم اکنون توسط 75 میلیون کاربر مورد استفاده قرار می گیرد

مایکروسافت نسخه ی دهم سیستم عامل ویندوز را در روز 29 جولای منتشر نمود و موفق شد که طی 24 ساعت، قریب به 15 میلیون کاربر را مجاب به نصب این نسخه سازد. اما این پایان ماجرا نبود و این شرکت نیز هیچ گونه افت را در تعداد نصب این ویندوز مشاهده نکرد، در حالی که امروز آن ها صاحب 75 میلیون کاربر هستند که از ویندوز 10 استفاده می کنند.

یوسف مهدی، نایب رئیس کمپانی مایکروسافت، این اطلاعات را امروز به صورت رسمی توسط اکانت توئیتر خود به اشتراک گذاشت.

در کنار این اطلاعات اعلام شد که 90 هزار نفر در بین این جمعیت دارندگان تبلت های ویندوزی هستند که به این نسخه بروزرسانی کرده اند. هم چنین این نسخه از سیستم عامل محبوب ویندوز در حال حاضر در 192 کشور مورد استفاده قرار می گیرد. وی هم چنین گفته است که تاریخ ساخت برخی از دستگاه هایی که در حال حاضر از این نسخه استفاده می کنند، به سال 2007 بر می گردند.

او هم چنین اعلام کرد که از زمانی که ویندوز 10 عرضه شده است، کاربران بیش از 10 میلیون Achievement از طریق استریم کردن بازی ها از روی اکس باکس وان به ونیدوز 10 کسب کرده اند.

در همین راستا دستیار صوتی Cortana جای خود را در میان کاربران یافته است و این مقام از شرکت مایکروسافت اعتقاد دارد که میزان دانلود برنامه های ویندوز در مقایسه با ویندوز 8 پیشرفت چشمگیری داشته است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و