به احتمال بسیار زیاد اپل از قاب پلاستیکی در iPhone 6c استفاده خواهد کرد

به احتمال بسیار زیاد اپل از قاب پلاستیکی در iPhone 6c استفاده خواهد کرد

در روز های جاری بیشترین اخبار بر روی شرکت اپل متمرکز شده اند؛ چرا که آن ها به زودی از آیفون های جدید خود رونمایی خواهند کرد و حتما به خوبی می دانید که با عرضه ی یک آیفون جدید، تمام ملاک ها و معیار ها ی دیگر شرکت های سازنده ی اسمارت فون ها تغییر می کند. این امری طبیعیست که استاندارد های ساخت اسمارت فون های دنیا همه به آیفون جدیدی که در یک سال عرضه می شود بستگی دارد و هم اکنون ما می دانیم که در کنفرانس 18 شهریور اپل، iPhone 6s حضور خواهد داشت در حالی که به هیچ وجه رونمایی از iPhone 6c در کار نخواهد بود.

کاربرانی که اخبار مربوط به شرکت اپل را دنبال می کنند حتما با منبع 9to5mac آشنایی دارند چرا که این سایت یکی از منابعیست که اخبار و شایعات بسیار زیاد و البته مهمی را از اپل فاش می کند. آن ها اعلام کرده اند که اپل در حال ساخت یک گوشی پلاستیکی است که با نام iPhone 6c در سال آینده ی میلادی عرضه خواهد شد.

این اولین باری نیست که ما در رابطه با عرضه ی این آیفون 4 اینچی در سال 2016 اخباری را می شنویم و آن ها نیز پیش بینی کرده اند که ما باید در سه ماهه ی دوم سال آینده منتظر رونمایی از این آیفون ها باشیم.

این منبع هم چنین اعلام نموده است که افرادی که هم اکنون قصد خرید یک iPhone 5c را دارند بهتر است برای خرید آن عجله کنند زیرا بعد از رونمایی و عرضه ی آیفون های 6s و 6s Plus دیگر این دستگاه ها از بازار جمع خواهند شد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و