اپل برای کنفرانس 18 شهریور یکی از مجلل ترین ساختمان ها در سانفرانسیسکو را اجاره کرده است

اپل برای کنفرانس 18 شهریور یکی از مجلل ترین ساختمان ها در سانفرانسیسکو را اجاره کرده است

بر طبق عادت شرکت اپل همیشه آن ها ساختمان Yerba Buena در شهر سانفرانسیسکو را برای رونمایی از یک آیفون جدید اجاره می کردند اما امسال قضیه کمی متفاوت است. آخرین باری که اپل در این ساختمان حضور داشت مرحوم Steve Jobs زنده بود و اما اکنون رهبر این شرکت تغییر کرده است حالا آقای تیم کوک سرپرستی کل کمپانی اپل را بر عهده دارد.

این شرکت در هجدهم شهریور در ساختمان Bill Graham Civic Auditorium از دو آیفون جدید یعنی 6s و 6s Plus رونمایی خواهد کرد و یکی از بزرگترین رویداد های اپل در سال 2015 در این ساختمان رقم خواهد خورد.

یکی از مهم ترین دلایلی که اپل تصمیم گرفته است تا مکان برگذاری کنفرانس رونمایی از محصولات جدید خودش را تغییر دهد است است که Bill Graham Civic Auditorium می تواند هفت هزار نفر را میزبانی کند در حالی که Yerba Buena تنها 2400 نفر ظرفیت داشت.

همانطور که گفتیم اپل در این رویداد از iPhone 6s و iPhone 6s Plus رونمایی خواهد کرد و این در حالیست که انتظار می رود آن ها علاوه بر معرفی یک Apple TV جدید، از یک تبلت 12 اینچی که نام آن هنوز مشخص نیست پرده برداری کنند که ما شایعات بسیار زیادی در این رابطه شنیده ایم.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و