هزینه 425$ میلیون دلاری BlackBerry برای قسمت امنیتی گوشی های هوشمند

هزینه 425$ میلیون دلاری BlackBerry برای قسمت امنیتی گوشی های هوشمند

بلکبری که در حال حاضر نیز از لحاظ امنیتی کامل چهره شناخته شده ای است، با خریدن شرکت mobile security firm Good Technologies با قیمت 425 میلیون دلار ، قدم محکم دیگری در زمینه امنیت دستگاه هایش برداشت. این مالکیت جدید به بلکبری این اجازه را می دهد که بیشتر از قبل قسمت امنیتی دستگاه هایش را تقویت کند و از مشکلاتی مانند باگ هایی که جدیدا اندروید را تهدید می کند پیشگیری کند.

این شرکت که بیشتر برای اپلیکیشن های سیستم عامل های دیگر،سیستم امنیتیشان را طراحی می کرد ، حالا در زیر نظر بلکبری نیز قرار است این وظیفه خود را ادامه داده و در کنار آن به صورت تخصصی برای بلکبری کار کند. 64% از دستگاه هایی که امنیتشان بر عهده این شرکت بوده است همگی از سیستم عامل iOS بهره می برند و در کنار آن درصد زیادی از دستگاه های اندرویدی و ویندوز فونی قرار دارد. این سیستم به کاربر این اجازه را می دهد که با گذاشتن سیستم های مختلف امنیتی، دستگاهش را ایمن کند و در کنار آن، از مصرف بیش از حد دیتا جلوگیری کرده و امنیت ارتباط بین اپلیکیشن ها را تضمین می کند.

Good Technology توسط 6200 شرکت و ارگان استفاده می شود که در آن ها می توان به بانک ها،سیستم های هوافضا و وزارت دفاع نیز اشاره کرد.

در رابطه با این مسئله جان چن، مدیر عامل بلکبری می گوید:

با خریدن Good Technology بلکبری می تواند راحت تر به حل یکی از بزرگ ترین مشکلات دنیای موبایل بپردازد. با پرورش دادن این قسمت و تقویت کردن آن، دیگر مشتریان ما از بابت مورد تهاجم سایبری واقع شدن نگرانی ای نخواهند داشت.این سیستم امنیتی قرار نیست برای گوشی های خاصی ارائه شود و همه ی گوشی ها می توانند از آن بهره ببرند. همانند بلکبری، Good Technology نیز پیشرفت های قابل توجهی را در زمینه امنیت سایبری انجام داده است و به کمک بلکبری می تواند به پیشرفت های قابل توجهی در این زمینه دست پیدا کند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت