تماشاخانه: بازگشایی جعبه اسرار آمیز اینتل

تماشاخانه: بازگشایی جعبه اسرار آمیز اینتل

- درتماشاخانه, ویدئوها
129
۲

در قسمت بازگشایی جعبه امروز، یک ویدیو جالب را برای شما آماده کرده ایم. اصولا این امر تبدیل به یک عادت شده که شرکت ها و کمپانی های بزرگ، برای تبلیغ محصولات خود، جعبه ها و بسته های اسرار آمیزی را به سایت های خبری ارسال می کنند. در این حعبه ها هر چیزی می تواند باشد، می تواند یک نمونه ویژه و منحصر به فرد از محصول، شاید هم خود محصول باشد یا می تواند یک سری سرنخ از محصول جدیدشان باشد. اینتل هم از این کار استفاده کرده و یک جعبه به سایت خبری IGN فرستاده و آن ها هم از بازگشایی این جعبه، یک ویدیو جالب تهیه کرده اند. ما هم این ویدیو را برای شما قرار داده ایم تا از آن لذت ببرید.

در ابتدا بهتر است که ویدیو را با هم ببینیم و سپس در مورد آنچه که در داخل جعبه قرار دارد، کمی صحبت کنیم. شما که نمی خواهید آنچه که در جعبه وجود دارد را لو دهیم؟ پس با هم به تماشای این ویدیو زیبا می نشینیم.

دانلود ویدیو با کیفیت پایین

همانطور ک در بالا مشاهده کردید، اینتل یک جعبه که به سبک کنسول های دهه 70 میلادی می باشد، را به سایت خبری IGN فرستاده و داخل این جعبه سورپرایز هایی قرار داده است. مهم ترین سورپرایز، واحد پردازش مرکزی جدید i7-6700K می باشد. اصولا گیمر ها یکی از اصلی ترین خریداران سخت افزار های قدرتمند هستند و به قدری در بازار سهم دارند، که محصولات کامپیوتری مخصوص گیمر ها به بازار عرضه می شود. اینتل هم زیرکانه آن ها را زیر نظر گرفته و قصد دارد واحد پردازش مرکزی جدیدش یعنی i7-6700K را به خوبی به آن ها معرفی کند و برای این معرفی چه جایی بهتر از IGN.

0

2 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تِک شو: شمشیر آتشین فال‌آوت4 در دنیای واقعی

بازی‌های ویدیویی آن‌قدر محبوب هستند که بعضی از