احتمال رونمایی از یک Apple Watch طلایی ارزان قیمت در کنار iPhone 6s و 6s Plus وجود دارد

احتمال رونمایی از یک Apple Watch طلایی ارزان قیمت در کنار iPhone 6s و 6s Plus وجود دارد

افرادی که در حال حاضر قصد خرید یک اپل واچ طلایی را دارند ملزم به پرداخت حداقل 10 هزار دلار می باشند ( که برخی مدل های طلایی این ساعت به 17،000 دلار نیز می رسند ). اما اخباری در راه هست که این احتمال را می دهد تا در هفته های آینده ما شاهد یک مدل جدید ساعت اپل در رنگ طلایی با قیمت بقیه رنگ های این ساعت باشیم.

با توجه به اطلاعاتی که New York Times داده است، یک مدل ارزان قیمت از Apple Watch در رنگ طلایی همراه با رونمایی از iPhone 6s و iPhone 6s Plus در هفته ی آینده؛ نهم سپتامبر معرفی خواهد شد.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از قیمت این ساعت در دسترس نیست اما انتظار می رود که بتوان با حداقل قیمت 349 و حداکثر قیمت 549 دلار یک Apple Watch در رنگ طلایی تهیه کرد.

همانطور که در روز های گذشته نیز به آن اشاره شده بود، احتمال رونمایی از یک آیپد پرو جدید در کنفرانس نهم سپتامبر اپل نیز وجود دارد. نیویورک تایمز هم چنین معتقد است که یک کیبورد جدید برای این آیپد معرفی خواهد شد.

در کنار این ها یک Apple TV جدید برای این رویداد در نظر گرفته شده است. به هر حال به نظر می رسد که اپل امسال با دست پر به سراغ این مراسم خواهد رفت.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و