شایعه: Xperia Z5 Ultra در مارچ 2016 با اسنپدراگون 820 معرفی می شود

شایعه: Xperia Z5 Ultra در مارچ 2016 با اسنپدراگون 820 معرفی می شود

به نقل از شایعات اخیر، دستگاه جدید سونی، Xperia Z5 Premium تنها دستگاهی نخواهد بود که با کیفیت Ultra منتشر خواهد شد و سونی برنامه برای معرفی یک دستگاه UHD دیگر را نیز دارد. با توجه به این موضوع، وقتی سونی Xperia Z5 Premium را معرفی کرد همه فکر می کردند دیگر دستگاهی برای معرفی با رزلوشن 4K وجود نخواهد داشت ولی ظاهرا برنامه ویژه برای معرفی Xperia Z5 Ultra وجود دارد.

اگر بخواهیم این شایعه را واقعی در نظر بگیریم، احتمالا می توانیم حدس بزنیم که این دستگاه با صفحه نمایشی 6.44 اینچی عرضه خواهد شد که البته کیفیت آن 4K خواهد بود. همان دوربینی که در 3 دستگاه دیگر خانواده Z5 استفاده شده نیز به احتمال زیاد در این گوشی استفاده خواهد شد یعنی دوربین 23 مگاپیکسل. باتری 4000 میلی آمپر قرار است تا جایی که ممکن است انرژی در اختیار این گوشی قرار بدهد. به عنوان پردازنده، قرار است از چیپست اسنپدراگون 820 استفاده شود و 4 گیگابایت در کنار آن برای تقویت دو چندان گوشی قرار داده شود. با توجه به این مشخصات درونی قاعدتا هیچ مشکلی برای پردازش کردن برنامه های اندروید پیش نخواهد آمد.

سونی Xperia Z5 Ultra به نظر می رسد که در تاریخ مارچ 2016 معرفی شود که دقیقا بعد از کنفرانس بزرگ موبایل در بارسلونا اتفاق می افتد که بزرگترین کنفرانس موبایل دنیا در بهار است. پس تا آن موقع منتظر باشید و اخبار را با ما دنبال کنید تا ببینیم که سونی چه چیزی در آستینش برای رونمایی دارد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت