آیفون 6s از صفحه نمایش به عنوان فلش LED دوربین جلو استفاده خواهد کرد

آیفون 6s از صفحه نمایش به عنوان فلش LED دوربین جلو استفاده خواهد کرد

- دراخبار تکنولوژی
83
۰

کاربران اپل همیشه انتظار استفاده از آخرین سخت افزار و امکانات را در گوشی های اپل دارند. این شرکت در کنفرانس امشب خود دست به کار بزرگی زد و اعلام شد که آیفون های جدید دوربین 12 مگاپیکسلی خواهند داشت و باید با دوربین های 8 مگاپیکسلی در آیفون خداحافظی کنیم. این در حالیست که حتی آیفون 6 نیز از دوربین 8 مگاپیکسلی استفاده می کرد.

دوربین جلوی آیفون 6 اس و 6 اس پلاس 5 مگاپیکسلی خواهد بود که تغییراتی در آن اعمال شده است. یکی از مهم ترین مشکلاتی که اپل در آیفون های جدید به آن پرداخته است، مشکل نبود فلش LED برای دوربین جلوست.

اپل معتقد است که صفحه نمایش Retina که در آیفون های جدید تعبیه شده است، می تواند جایگزین یک فلش LED باشد و آن ها تصمیم گرفته اند تا صفحه نمایش آیفون این کار را برای طرفداران سلفی انجام دهد. در حالت عادی، صفحه نمایش آیفون نوری را پخش خواهد کرد که طبیعی ترین رنگ پوست در آن به نظر آید اما رنگ آن با توجه به سلیقه ی افراد مختلف، قابل تغییر می باشد. اپل وعده داده است که زمانی که کاربران آیفون های جدید را تجربه کنند، حتما متوجه خواهند شد که در مکان هایی با نور کم، بهترین سلفی ها را ثبت خواهند کرد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و