یک دختر خوش شانس کالیفرنیایی، iPhone 6s اش را 3 روز زودتر از موعد مقرر دریافت کرد

یک دختر خوش شانس کالیفرنیایی، iPhone 6s اش را 3 روز زودتر از موعد مقرر دریافت کرد

قطعا یک آیفون 6اس روز گلد می تواند یکی از بهترین تصویر هایی باشد که دلتان می خواهد بعد از بیدار شدن ببینید، مخصوصا زمانی که اصلا انتظار آن را تا چند روز دیگر ندارید. حالا یکسری اتفاقات عجیب دست به دست هم داده اند تا طراح گرافیکی ای در سن دیگو به نام آدرین، iPhone 6s قرار دادی اش را که از شرکت AT&T خریداری کرده بدست آورد و توییتر را برای تصاویر آیفونش متحیر سازد. داشتن آیفون از یک طرف باعث خوشحالی فراوان است ولی از طرف دیگر مشهور شدن در سال 2015 به وسیله آن لذت دیگری دارد.

به هر حال، نقل و انتقال ایفون های سفارشی در حال طی کردن مراحل خودش است و پیش بینی می شود که تا 25 سپتامبر تحویل دادن آن ها به مشتریان آغاز گردد. چند روز پیش بود که چند تن از خریداران در چند کشور مشخص نشده آگاه شدند که دستگاه هایشان به زودی به دستشان خواهد رسید. البته تمام این تاخیر ها برای ارسال محصولات به این دلیل است که اپل می خواهد تا قبل از عرضه رسمی توسط خودش کسی دیگر این محصول را دریافت نکند ولی همیشه اوضاع مطابق میل پیش نمی رود و این یکی از آن موقع ها بود.

iPhone-6s-in-the-wild

iPhone-6s-in-the-wild.jpg- style=-visibility- hidden

ازین مسائل که بگذریم، آدرین در اکانت فیسبوکش توانسته کمی شور و هیجان به هواداران پروپا قرص آیفون تزریق کند. او با گرفتن ویدیو هایی با دوربین 12 مگاپیکسلی آیفونش سعی در نمایان کردن کیفیت این دوربین را داشته و یکسری تصاویر را نیز از اسمارتفون جدیدش تهیه کرده و بر روی اکانت توییتر اش قرار داده است.همچنین با تست کردن آیفونش در تست Geekbench و بدست آوردن امتیاز 2391 در تک هسته ای و 4806 در چند هسته ای همه را شگفت زده کرده چرا که در هنگام رونمایی، نمراتی که این دستگاه بدست آورده بود در قسمت تک هسته 1609 و چند هسته 2879 بودند که نسبت به چیزی که حالا منتشر شده بسیار پااین به نظر می رسند.

 

 

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت