نبرد بنچمارک ها: اسنپدراگون 820 در مقابل اسنپدراگون 810

نبرد بنچمارک ها: اسنپدراگون 820 در مقابل اسنپدراگون 810

به نقل از گزارشات اخیر، کوالکام در حال کار بر روی پردازنده جدیدش یعنی اسنپدراگون 820 است و قصد دارد تا با افزایش سرعت و بهبود کارکرد این پردازنده نسبت به اسنپدراگون 810 گام مهمی را در این زمینه بردارد. آخرین اخباری که ازین پردازنده به دست ما رسید حاکی ازین بود که که کوالکام قصد دارد این پردازنده را در چند مدل معرفی کند و نام یکی ازین مدل ها V3.X است که قرار است در ماه اکتبر به بازار عرضه شود.

کمی پیشتر، یک بنچمارک گیری جامع عملکرد بین دو پردازنده بسیار معروف و مشهور را از شرکت کوالکام مورد بررسی قرار داد. در این بررسی که بین اسنپدراگون 820 و 810 انجام شد در چندین قسمت این بنچمارک گیری انجام شد و نتایج به شرح زیر است.

1

در چارت زیر، اسنپدراگون 810 با رنگ سبز نمایش داده شده است و اسنپدراگون 820 که با کد رمز 820-A نمایش داده شده است با رنگ نارنجی مشخص می شود. در این بررسی مدل دیگری از اسنپدارگون 820 نیز وجود دارد که با کد رمز 820-B در این مقایسه شرکت کرده است و با رنگ قرمز نمایش داده می شود. همانطور که در این چارت مشاهده می کنید، اسنپدراگون های 820 به وضوح توانسته اند بنچمارک های بهتری نسبت به 810 کسب کنند. در تست انتوتو، اسنپدراگونی که با کد رمز 820-B در این تست شرکت کرده است توانسته امتیاز 70 هزار را نیز رد کند که عدد بسیار خوبی است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت