آیفون 6اس باتری کوچک‎تری نسبت به آیفون 6 دارد

آیفون 6اس باتری کوچک‎تری نسبت به آیفون 6 دارد

بازشدن قطعات آیفون نشان دهنده‎ی این است که باتری کم حجم تر شده است، در حالیکه تعدادی سنسور جدید برای قابلیت هایی مثل 3D Touch اضافه شده اند که وزن دستگاه را کمی بیشتر کرده اند.

انتشار یک آیفون جدید در ماه سپتامبر، به اندازه‎ی چرخش جهان قابل پیش بینی و معتبر است، و این مورد به همان اندازه‎ای معتبر است که قطعا یکی از اولین افرادی که به آیفون دسترسی پیدا می‎کند، قطعات آن را جدا کرده و مشخصاتش را منتشر می‎کند.

اپل معمولا تمام مشخصات مربوط به آیفون‎های جدیدش را منتشر نمی‎کند، به همین دلیل همیشه اخباری مبنی بر فاش شدن این مشخصات و دیدن قطعات داخلی این محصول جالب هستند.

نگاهی به درون

جالب ترین نکته‎ی امسال، این است که باتری آیفون 6اس کوچکتر از باتری آیفون 6 با 1715 میلی آمپر ساعت در مقایسه با 1810 میلی آمپر ساعت است.

این جداسازی قطعات توسط iFixit انجام شده است. همچنین در طول این بررسی مشاهده شده که این آیفون 15 گرم سنگین تر نسل قبلی خود است و دلیل آن وجود سنسور‎های برای فاوری 3D Touch است.

مشخصات پردازنده پیشتر مشخص شده بود و چیز خاصی در این بررسی نسبت به اطلاعات منتشر شده، دیده نشد. خود تراشه پردازنده از نظر اندازه کمی بزرگتر شده است، که این به دلیل همراهی با کمک پردازنده M9 است.

بعلاوه کابل اتصال دهنده‎ی Touch ID هم اکنون با برد اصلی جفت شده که این امر انجام تعمیرات را کمی پیچیده‎تر از آنچه در آیفون 6 بود، می‎کند. حالا باید منتظر تکه تکه شدن آیفون 6اس پلاس بمانیم!!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ بصورت رسمی A9 Pro را در چین عرضه می‎کند

پس از یک سری از تصاویر و اطلاعات