اولین تصاویر از مدل اولیه HTC One A9 Aero منتشر شد

اولین تصاویر از مدل اولیه HTC One A9 Aero منتشر شد

قرار است تا اسمارت فون HTC One A9 Aero به عنوان اولین گوشی 10 هسته ای جهان به بازار عرضه گردد. شرکت سازنده این دستگاه، تصاویری را از مدل اول این دستگاه منتشر نمود. با تکفارس همراه باشید.

قرار است تا HTC One A9 Aero در روز 20 اکتبر و طی مراسمی معرفی گردد. این موضوع تمام چیزیست که می دانیم. این دستگاه یکی از موبایل های خانواده HTC One A9 خواهد بود. البته بهترین آن‌ ها در حفظ اسرار خود نه! این اسمارت فون توسط چند تصویر که به نظر می رسد که متعلق به مدل اولیه آن می باشد؛ در دسترس دید همگان قرار گرفت. گفتنی است که احتمال فیک بودن این تصاویر بسیار کم است اما نهایی بودن آن‌ها نیز قطعی نیست.

این تصاویر توسط منتشر کننده اخبار و اطلاعات سری معروف، یعنی OnLeaks@ منتشر گردید. در این تصاویر ما HTC One A9 Aero را در زوایای مختلفی مشاهده می کنیم. بسیار جالب توجه است که این گوشی شباهت بسیاری به سری 6 iPhone دارد. همچنین این موبایل اندرویدی تفاوت های اندکی با تصاویر قبلی که از آن منتشر شده بود؛ دارد.

به احتمال زیاد، بدنه این دستگاه از جنس فلزی خواهد بود. لنز دوربین HTC One A9 Aero زیبایی خاصی به آن بخشیده است. قطر کم آن (لنز دوربین) نیز بسیار جالب توجه می باشد. همین جز تفاوت های این گوشی با محصول اپل بوده و در باقی اجزا شباهت های زیادی دیده می شود.

  • برای نماش تصاویر اندازه اصلی برروی آن‌ها کلیک کنید:

نظر شما چیست؟ آیا HTC One A9 Aero می تواند شرکت تایوانی را به دوران اوج برگرداند؟ آیا ناجی HTC خواهد بود؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم