پادکست به گوگل Play Music اضافه می‎شود

پادکست به گوگل Play Music اضافه می‎شود

کاربران سیستم عامل اندروید به زودی می‎توانند سرویس Podcast را به صورت مستقیم از گوگل Play Store دانلود کنند. این کمپانی آمادگی خودش را برای ایجاد یک پورتال مستقیم در بخش موسیقی گوگل پلی اعلام کرده است.

درحال حاضر، دارندگان سرویس پادکست قادر به آپلود کردن در هاب گوگل پلی می‎باشند، اما هیچکدام برای پخش هنوز در دسترس نیستند. بنا به گزارشات، کاربران Play Music در هفته‎های آینده قادر به پخش کردن پادکست های خودشان خواهند بود.

مدیر بخش تولید Play Music گوگل، Elias Roman در صحبت های خودش با کنفرانس خبری Re/Code گفته که: پادکست ها مارا قادر می‏‎سازند تا برای کاربران خودمان هرکاری را انجام داده، و بهترین خدمات را به آن‎ها ارائه کنیم.

درحالی که این مستقیما توهینی به کمپانی هایی که از برنامه‎های دیگر پادکست استفاده می‎کنند مثل برنامه‎ی پادکست شرکت Apple نیست، بدون شک این حرکت چند تلنگر را به آنها خواهد زد. این همچنان می‎تواند باعث تقویت شدن پادکست ها در سیستم عامل اندروید شده، که می‎تواند باعث ترقی رسانه ها شود. گوگل گفته که اطلاعات بیشتری از پادکست ها را در ماه های آتی از طریق سرویس Play Music گوگل در دسترس کاربران قرار می‎دهد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

آموزش مفاهیم اولیه شبکه Network+ (بخش دوم)

سلام امروز بخش دوم مفاهیم اولیه‎ی شبکه را