قیمت ساعت هوشمند موتو 360 نسل اول به 100 دلار کاهش یافت

قیمت ساعت هوشمند موتو 360 نسل اول به 100 دلار کاهش یافت

- دراخبار تکنولوژی
150
۰

در سالی که گدشت کمپانی موتورولا نسل دوم ساعت های هوشمند خود را به جهانیان معرفی نمود. این ساعت قدرت‌مند‌ و شکیل، موتو 360 نسل دوم نام داشت. حال این کمپانی در یک اقدام جالب، موتو 360 نسل اولی را به 100 دلار کاهش داده است. با ما همراه باشید تا در مورد این خبر بیشتر بدانید.

تقریبا زمان زیادی تا عید کریسمس باقی نمانده و همین امر باعث شده تا مانند سال های گذشته، کمپانی های بزرگ، محصولات خود را با قیمتی کمتر در بازار به فروش برسانند. تقریبا محصولات تازه عرضه شده در صورت فروش کم با تخفیفات یا هدایایی در ویترین ها قرار می‌گیرند و محصولات قدیمی‌تر نیز با تخفیفاتی که میزان درصد تخفیف به خاک خوردن محصول در انبار بستگی دارد، در معرض فروش قرار داده می‌شوند.

ساعت هوشمند موتو 360 نسل اولی نیز در پیرو این عمل، تخفیف جانانه ای خورده تا کسانی که علاقه دارند، برای دوستان یا فامیلان خود هدیه تهیه کنند، یک کادویی ارزشمند برای آن‌ها خریداری نمایند.

در گذشته، قیمت این ساعت هوشمند، 249.99 دلار بود که اگر دقت کنید، با یک حساب سر انگشتی چیزی در حدود 150 دلار تخفیف خورده و این یعنی چقدر کمپانی علاقه دارد تا انبار های خود را از این محصول خالی کرده و آن ها را به فروش برساند.

منبع: GSMArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تِک شو: شمشیر آتشین فال‌آوت4 در دنیای واقعی

بازی‌های ویدیویی آن‌قدر محبوب هستند که بعضی از