سامسونگ گلکسی S7 بعدی با صفحه‎نمایش 4k

سامسونگ گلکسی S7 بعدی با صفحه‎نمایش 4k

- دراخبار تکنولوژی
267
۲

با توجه به به اطلاعات درز کرده در شبکه‎های اجتماعی Weibo در کشور چین که توسط مطبوعات تخصصی بین‎المللی برداشت شده، پرچمدار بعدی سامسونگ ممکن هست دارای صفحه نمایش 4K بعلاوه‎ی طیف وسیعی از جزئیات جدید دیگر باشد. درست مثل تلفن همراه سامسونگ گلکسی S6، که نسخه‎ی کلاسیک آن همراه با صفحه نمایش منحنی و انواع نشکن در دسترس است، ثانیه شماری برای مدل آینده‎ی غول فناوری کره‎ی جنوبی به نظر آغاز شده و انتظار می‎رود در اشکال و درجات مختلف زیبایی عرضه شود. قدرتمندترین آن‎ها ” بهترین نسخه ” در ابتدا برای بازارهای آسیا رزرو شده است. آیا صفحه‎نمایش 4K به خوبی سیستم سونی که دارای پردازنده‎ی 14 هسته‎ای و دوربین دو سنسور می‎یاشد, خواهد درخشید؟

علاوه بر محتوای اصلی، کاربران قادر خواهند بود تا دوستانشان را توسط خلق آثار خود در وضوح تصویر بسیار بالا تحت تاثیر قرار دهند. توجه داشته باشید که کمپانی سامسونگ در حال حاضر دارد بر روی صفحه نمایش 11k کارمی‎کند، این به معنی وضوح استثنایی 2250ppi می‎باشد، باید در نظر داشت که تلفن‎های همراهی که در حال حاضر وجود دارند به ندرت بالاتر از 500ppi می‎رسند.

نسخه‎های آینده‎ی گلکسی S7 که درسراسر دنیا در دسترس خواهد بود پیش بینی می‎شود شامل یک صفحه نمایش QHD، و یک پردازنده‎ی Exynos octo-core باشد و همچنین دوربین اصلی آن دارای 2 سنسور باشد.

نلفن هوشمند Galaxy S7 در فبریه‎ی سال 2016 در کنگره‎ی جهانی موبایل بارسلونا که در سال 2015 اعلام شده بود، معرفی خواهد شد.

گوشی سامسونگ گلکسی S6 با بدنه‎ی فلزی به نظر قوی می‎رسد، اما باطری آن قابل جدا شدن نبوده و گزینه‎ای برای اضافه کردن حافظه Micro SD نیز ندارد. گوشی S6 با منحنی های صفحه نمایش در دو طرف چپ و راست شناخته می‎شود که اولین تلفن هوشمند این شکل در بازار می‎باشد.

0

2 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

آموزش مفاهیم اولیه شبکه Network+ (بخش دوم)

سلام امروز بخش دوم مفاهیم اولیه‎ی شبکه را