موفقیت های نوکیا در بازار چین

موفقیت های نوکیا در بازار چین

- دراخبار تکنولوژی
22
۰

موفقیت های نوکیا در بازار چین

بر اساس گزارشی از WinP.cn شرکت نوکیا جشن فروش دو میلیون موبایل سری لومیا را در چین برگزار کرد. نکته قابل توجه و قابل ذکر در این گزارش اینست که، این تعداد اسمارت فون لومیا فقط در طی سه ماه و از پنج دسامبر 2012 تا 5 مارس 2013 در چین به فروش رفته است و البته لازم به ذکر است که در اواخر سال 2012 نیز تولید نوکیا  Lumia 920 هم با مشکل کمبود قطعات مواجه بوده است و تولید آن به این دلیل کاهش یافته است که مطمئناً تأثیر منفی در فروش Lumia 920 داشته است.

در این جشن نایب رئیس شرکت نوکیا و همچنین مدیر نوکیا در چین یعنی جناب آقای Gustavo Eichelmann نیز در کنار جمعی از کارکنان این شرکت حضور داشتند و این اتفاق مهم را با کارکنان این شرکت جشن گرفتند.

لومیا 520 و لومیا 720 هم در هفته های پیش رو در چین عرضه خواهند شد تا به نوکیا در رسیدن به یکی از قوی ترین فروش های اخیر خود در سه ماهه اول سال ۲۰۱۳ کمک کنند. نوکیا با فروش سری لومیا در در سه ماهه آخر سال 2012 تا حدی از بحران اقتصادی خارج شده است و امیدوار است که با ادامه این روند روبه رشد بتواند با کمک سری لومیا و سیستم عامل ویندوز فون دوباره به جایگاه سال های نه چندان دور خود در بین تولید کنندگان موبایل دست پیدا کند.

البته بهترین بازاری که نسبت به محصولات لومیا و ویندوزفون تا کنون روی خوش نشان داده است همین بازار چین بوده است و محصولات مبتنی بر ویندوزفون رشد بسیار آهسته ای را در جهان سپری می کنند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

با آپدیت گلکسی اس 5 از دوربین و سنسور اثر انگشت سریعتر لذت ببرید

برای نسخه بین المللی گلکسی اس 5 هم