Google: حذف 780 میلیون تبلیغ نامناسب در سال 2015

Google: حذف 780 میلیون تبلیغ نامناسب در سال 2015

- درGoogle, کمپانی های بزرگ
105
۰

امروزه که بازار تبلیغات اینترنتی بسیار داغ است، تبلیغات نامناسب با مضمون های کلاهبرداری، دزدی و یا مستهجن در سطح اینترنت مشاهده می‌کنیم. گوگل نیز بیکار نشسته است و دست به کار شده و حدود 780 میلیون تبلیغ نامناسب را حذف کرده است.

این 780 میلیون تبلیغ، توسط کارمندان گوگل، که مخصوص این کار استخدام شدند و در حدود 1000 نفر این تیم را تشکیل می‌دهند، شناسایی و برای همیشه پاک شدند. گوگل هر روزه بر بودجه این گروه می‌افزاید و تجربه ی بسیاری را مبعوث می‌شود.

از بین این 780 میلیون تبلیغ، تبلیغاتی چون: محصولات غیرواقعی، کلاه برداری های اینترنتی، تبلیغاتی کلیکی و تبلیغاتی که شبیه به پنجره ی ویندوز بوده و مضمون آنها حل کردن تمام مشکلات کامپیوتری شماست.

گوگل همچنین در زمینه اپلیکیشن های موبایل خوب عمل کرده و موفق شده حدود 25 میلیون تبلیغ بیهوده را در سراسر برنامه ها پاک سازی کند. آمار بدست رسیده این است که حدود 1.4 میلیون اپلیکیشن دارای تبلیغاتی بودند که کاربر را ناخواسته و به اجبار به سمت خود سوق می‌داد.

 

حال در سال 2016، فیسبوک به همکاری گوگل تصمیم بر این دارند تا با یکدیگر و روی هم گذاشتن تجربیات خود، تبلیغات نامناسب را از سطح اینترنت پاکسازی کنند. ربات هایی نیز به همین منظور برنامه نویسی شده که کار را راحت تر خواهند کرد.

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین