عکسهای لو رفته از گوشی Galaxy S7 Edge دوربین بدون بر‌آمدگی و امتیاز بنچمارک غافلگیرکننده‌ای نشان می‌دهند

عکسهای لو رفته از گوشی Galaxy S7 Edge دوربین بدون بر‌آمدگی و امتیاز بنچمارک غافلگیرکننده‌ای نشان می‌دهند

- دراخبار تکنولوژی
99
۰

به دلایل مشخص و قابل قبولی، گوشی Galaxy S7 در حال حاظر توجه بسیاری را به خود جلب نموده است. پرچمدار جدید شرکت سامسونگ که قرار است سخت‌افزار قوی‌تر و تغییرات طراحی جزئی داشته باشد، در ۱۱ ماه مارس امسال در آمریکا و اروپا عرضه خواهد شد؛ البته این تاریخ رسما تایید نشده است. اما دو ویژگی سخت‌افزار قوی‌تر و تغییرات جزئی در طراحی به لطف عکس‌هایی که از آنها درز کرده است را می‌توان تا حد زیادی تایید شده دانست.

این عکس‌ها که توسط یک منبع معتبر منتشر شده‌اند، یک گوشی با شاسی پلاستیکی و یک بارکد در پشت آن نشان می دهند. انتظار می‌رود ‌پشت Galaxy S7 از جنس شیشه باشد، بنابراین و با وجود بارکد در پشت گوشی، ما تقریبا مطمئن هستیم که عکس‌ها از یک نمونه‌ی قبل از تولید گرفته شده‌اند، نه از یک گوشی که قرار است ماه آینده به دست مصرف‌کنندگان برسد.

images

عکس‌ها از کیفیت پایینی برخوردار نیستند، اما کیفیت آنها را عالی هم نمی‌شود دانست. از ضخامت کناره‌های گوشی می‌توان دریافت این نمومه مدل Edge می‌باشد. برآمدگی دوربین تقریبا محو شده است و رنگ پلاستیک دور دوربین با بدنه‌ی گوشی یکی شده است و به یک‌پارچگی بدنه افزوده است.

Galaxy-S7-Edge-leaked-photos-1

Galaxy S7 و مدل Edge آن بی‌ شک گوشیهای زیبایی خواهند بود، اما اگر این عکس‌ها حقیقت داشته باشند، آنها بسیار سریع نیز خواهند بود. یکی از عکس‌ها نشان می‌دهد گوشی در حال اجرای برنامه‌ی AnTuTu است و تقریبا امتیاز ۱۳۵,۰۰۰ را کسب می‌کند. من شخصا زیاد به نتایج بنچمارک‌ها اعتماد ندارم، اما با چنین نمره‌ای گوشی بسیار سریع خواهد بود.

Samsung-Galaxy-S7-leaked-photo-2

ما تا کنون اطلاعات درز کرده‌ی زیادی از Galaxy S7 دیده‌ایم و انتظار نداریم تا زمان معرفی رسمی اخبار از مجذوب، منتظر و سرگرم نگه داشتن ما دست بردارند. سوال اصلی این است که آیا سامسونگ با این وضع چیز جدیدی برای گفتن در مراسم معرفی خواهد داشت یا نه!؟

مراسم معرفی روز یک‌شنبه، ۲۱ فبریه در شهر بارسلونا و ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت محلی خواهد بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

دیروز اعلام شد که اپل منتشر iOS 9.3 را