بازی Alto’s Adventure گرافیک چشم‌نواز و gameplay اعتیادآور خود را به صورت رایگان به اندروید آورد

بازی Alto’s Adventure گرافیک چشم‌نواز و gameplay اعتیادآور خود را به صورت رایگان به اندروید آورد

پس از حدود یک سال در انحصار iOS بودن، یکی از بازی‌های مورد علاقه‌ی ما در سال ۲۰۱۵، بلاخره برای اندروید منتشر شد. بازی که از آن حرف می‌زنیم Alto’s Adventure (ماجراهای آلتو)، یک بازی زیبا و اعتیادآور در محیط بی‌پایان است که شما باید در آن به اندازه‌ای که می‌توانید با اسکی خود جلوتر بروید و به توده‌های برف برخورد نکنید. با تکفارس در ادامه همراه باشید.

جدا از اعتیادآور بودن بازی، که با اسکی خود در محیط‌های زیبایی که با دقت تمام ساخته شده‌اند حرکت می‌کنید، این بازی قطعه‌ای از هنر نیز محسوب می‌شود. بدون اغراق هنرهایی که در این بازی وجود دارند بی نظیرند. هوا ناگهان تغییر می‌کند و رعد و برق چشم‌نوازی آسمان را روشن می‌کند، یا کولاک می‌شود، هوا مه‌آلود می‌شود، رنگین‌کمان بوجود می‌آید و حتی شهاب سنگ در آسمان دیده می‌شود و همه‌ی اینها بازی را یک قطعه‌ی هنری نرم‌افزاری می‌کنند.

اما برخی شاید بگویند با اسکی اینور و آنور رفتن پس از مدتی یکنواخت می‌شود، اینطور نیست؟ خوب در جواب باید گفت بله تا حدودی همینطور است، اما خوشبختانه این بازی ۱۸۰ challenge برای انجام دادن توسط شما آماده کرده است.

بهترین قسمت این خبر این است که این بازی برای اندروید به صورت رایگان منتشر شده است. بله، نیازی نیست برای نصب این بازی اعتیادآور به جایی جز فروشگاه Google Play مراجعه کنید و یا حتی ۱ دلار پول خرج کنید. این برای همه‌ی کاربران اندروید خبر مسرت بخشی است، آن هم در حالی که Alto’s Adventure برای کاربران iOS قیمتی معادل ۲.۹۹ $ دارد.

Altos-Adventure-screenshots-1

Altos-Adventure-screenshots-2

Altos-Adventure-screenshots-3

Altos-Adventure-screenshots-4

1+

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

دیروز اعلام شد که اپل منتشر iOS 9.3 را